5 návrhů, jak běžet rychleji, šťastnější i zdravější letos na jaře

Ahoj! Je jaro právě tady v Kalifornii! Je povětrnostní stav jaro-y tam, kde jste? V ideálním případě se kolem místa objevují teploty jaro i květiny a také můžete potěšit běh venku. S každou novou sezónou však přichází několik nových šancí na úpravu vašeho běhu, aby se zlepšil. Stejně jako v některých případech úpravy sezóny přinášejí nové výzvy. Takže dnes sdílím 5 návrhů, které vám pomohou mít nejlepší jarní běžeckou sezónu vašeho života!

Ale nejprve – chtěl jsem se trochu podělit od svého dne po pcrf Half Marathonu.
Moje nejnovější videa

Jak provést trénink dolního těla pro běžce a
Rychlý návod dolního těla pro trénink běžců a pohyby. To zahrnuje:
Sumo squat
Reverzní výpad – správně
Reverzní výpad – vlevo
Boční výpad – nejlepší
Boční výpad – vlevo

Získejte kalendář tréninku tohoto měsíce pro běžce nyní na runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 3 minut, 9 sekund

Další
Covid 19 test protilátek
05:19

Žít
00:00
08:21
03:09

Šel jsem se s neteří a také hrál tunu různých her, včetně: Hide-n-hledací, budování nečistot, „na zdraví“, taco stojan a další. Líbí se mi to.

A dnes ráno jsem toužil po koblihu jako bláznivý člověk.

Jakmile jsem se probudil, změnil jsem se, popadl svá tajemství a zasáhl obchod koblihy po ulici.

Čerstvé koblihy jsou všechno. Jednoho dne jsem mluvil s kamarádem a zeptal se, jestli něco potřebují. Řekl: „Hodně staromódní koblihy.“

Řekl jsem: „Úplně bych však nebyla nejlépe nejlépe. Nestálo by to za to. “ Věřím, že je to součást toho, co to dostalo do mé hlavy. (To, stejně jako vždy věřím o koblihy.)

Bohužel jsem si jen přál OG Fluffy Glazed Donut – ale nepamatovali si ten! SELHAT. No dobře, předpoklad se musím brzy znovu vrátit …

5 návrhů na běh rychleji, šťastnější i zdravější letos na jaře

1. Prohlédněte si čas východu a západ slunce.

S nedávnou úpravou času se dny zdají déle, protože zůstane lehké později. Líbí se mi to pro procházku po práci!

Ale je to také temné, když vstanu, stejně jako slunce se zdá, že se o něco později zvyšuje. Protože teď mám všestrannou rutinu nejlépe, čekám, až bude slunce až po mnoho dní běžet. Pokud však vyžadujete držet se konkrétní ranní rutiny, můžete najednou běžet, až bude ráno tma.

I když se nebojím z tmy (jako jsem já), měli byste dále opatrně o vaší bezpečnosti. Ujistěte se, že jste oblečeni v jasném a reflexním zařízení. Noste lehkou nebo reflexní vestu. Běh v bezrizikových oblastech, které jsou dobře osvětleny. Mějte na paměti své okolí.

2. Přepněte běžící oblečení.

Teploty stoupají a je čas aktualizovat svůj běžící šatník – nebo alespoň vytáhnout jarní běžecké vybavení mimo úložiště. Používání také hodně nebo také Bit vám může bránit v tom, abyste mohli běžet co nejlépe. Nejde o módu, jde o funkci. Štěňování pro povětrnostní stav i trénink, takže jste pohodlní Liverpool FC Dres a také se můžete soustředit na běh – ne na oděv.

Možná to budete muset každý den přepnout. Plony ve vrstvách. Pokud je však malý chlad, není to extrémně chladné zaměření na zakrytí rukou i uší.

*Každý je jiný, takže si vezměte na vědomí teplotu během běhu, stejně jako byste se cítili chladno / horké / prostě nejlepší ve svém spuštěném protokolu. Dlouhodobě byste měli pochopit, co máte rádi v 50 stupních oproti 99 stupňům, stejně jako cokoli mezi ..

Mějte na paměti:

– Počasí: Teplota, déšť, sníh, mlha, slunce … stejně jako jarní povětrnostní stav může modifikovat z týdne na týden jako přechod sezon.

– přesně kolik běžíte – vzdálenost, rychlost, čas

– Denní doba – Vyžadujete reflexní zařízení nebo světla

– Potřeby vašeho těla – rychle se zahřejete? Máte sklon zamrznout i v 70 stupních?

3. Prohlédněte si své cíle na rok.

Jsme asi 4 měsíce do roku 2017 – přesně jak přicházejí vaše běžící cíle? Nastavili jste běžecké přidružené novoroční předsevzetí?

> Pokud jste si přáli indikaci na konkrétní závod nebo spuštěni konkrétní vzdálenost – rozhodněte se pro něj hned. Požadujete 12 až 18 týdnů trénovat na půlmaraton – nečekejte. Vyberte si závod a plán tréninku a také na něj.

> Pokud jste pro tento rok nestanovili cíl běhu nebo fyzické zdatnosti -> Nastavit jeden.

Čas bude stejně projít, budete běžet nebo vypracovat na obou metodách – učiníte to mnohem zábavnější, obtížnější a potěšením stanovením cíle, který vás bude pyšní. Může to být cokoli od provozu závodu, který děláte každý rok – letos rychleji až po provozování konkrétního počtu kilometrů příští měsíc.

Jdi jít gooooooo !!

4. Umístěte jaro do svého kroku s novou hudbou!

Teplejší počasí, docela květiny a trochu běžící výstroj … je to recept na Fantastic nálada i fantastické běhy. Vezměte si to zářez přidáním nějaké nové zábavné hudby do svého seznamu skladeb. (Podívejte se na můj nejnovější seznam skladeb zde.)

Již jste přidali novou hudbu?

Změňte svůj běh a udržujte ho zábavnou i čerstvou:

Změna běžecké cesty – může to být stejně snadné jako spuštění typické cesty Marocká fotbalová reprezentace Dres dozadu (neběží dozadu, běžte cestou opačným směrem)

Přidejte nový křížový trénink-jóga, výcvik výdrže, Zumba, Karate … zkuste něco nového

Zvažte připojení k běžící skupině nebo setkání-některé skupiny, které si v zimní sezóně udělají přestávku, začínají zpátky. Zkontrolujte je

To pomáhá udržovat to zábavné a brání tomu, aby se vaše tělo „využívalo k tréninku“, takže Anglická fotbalová reprezentace Dres budete i nadále zlepšovat.

5. Nenechte nic – dokonce i alergie vás zastaví.

Tato zimní sezóna byla nejmokřejší, nejšťastnější zimní sezóna mého života. Nemůžu přesně uvěřit, jak moc pršelo v jižní Kalifornii !! Jsem potěšen, že sucho pomalu odchází, protože jsem potěšen, že trávník je tak ekologický a také běžící cesty v oranžové oblasti jsou lemovány květinami. Tato nová, bohatá atmosféra však vyplatí tunu pylu.

Před několika týdny jsem běžel a věřil jsem, že to vypadalo, jako by někdo házel konfety ze stromu…. co? Byl jsem tak zmatený. Ukázalo se, že to byl obrovský ol ‘pyl a také květinové obláčky vznášející se vzduchem. To se teď stalo hodně! Po běhu ve větrném dni jsem zjistil, že jsem se mi dozvěděl.

Běh je dostatečný-pokud však máte alergie a snažíte se spustit, můžete vyžadovat nějaké zálohování. Přemýšlejte o doplňku nebo produktu na alergii nebo promluvte si se svým lékařem o tom, co může pomoci.

Otázka: Kde jste a také to, jak je tam povětrnostní podmínka?

Já: Orange County. Nejlepší je teď 55.

Pošlete mi sešit

73Save

Sdílení se stará!

73
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.