Konkurent BJJ podal dvouletý zákaz dopingu

dnes americká antidopingová agentura oznámila, že sankcionovala Leonarda Pires Nogueira za testování pozitivního na Clomiphene na mistrovství světa Inter Milan Dres Jiu-Jitsu v roce 2016 v Kalifornii.

Akce byla organizována Mezinárodní brazilskou federací Jiu-Jitsu (IBJJF). IBJJF uzavřela smlouvu s USADA o provedení antidopingových testů na akci. Níže je úplná tisková zpráva:

USADA dnes oznámila, že Leonardo Pires Nogueira z Dunwoody, Ga., Sportovec ve sportu brazilského Jiu-Jitsu, vyhodnotil pozitivní na zakázanou látku a přijal dvouletou sankci za jeho porušení antidopingu.

Nogueira, 29, hodnotil pozitivně na klomifen jako výsledek testu drog v soutěži provedené 5. června 2016, na mezinárodní brazilské federaci Jiu-Jitsu (IBJJF) mistrovství jiu-jitsu, které se konalo v Long Beach v Kalifornii, v Kalifornii. IBJJF není signatářem světového antidopingového kodexu, USADA byla společností IBJJF uzavřena, aby provedla testování události a shromáždila vzorek Nogueira v souladu s mezinárodní standard Světové antidopingové agentury Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres (WADA) pro testování a vyšetřování.

Clomiphene je specifikovanou látkou ve třídě hormonálních a metabolických modulátorů na seznamu WADA a zakázáno cokoli pod světovým antidopingovým kódem a protokolem USADA pro testování olympijského a paralympijského hnutí, které se vztahovaly na svět IBJJF Jiu-JIU. Mistrovství.

Dvouleté období nezpůsobilosti Nogueiry začalo 5. června 2016, datum jeho vzorku byl shromážděn. Kromě toho byla Nogueira diskvalifikována ze všech konkurenčních výsledků dosažených v soutěžích sankcionovaných IBJJF nebo jakýmkoli signatářem kódu, a po 1. červnu 2016, datum 2016 IBJJF World JIU-JITSU Championships, včetně propuštění jakéhokoli medaile , body a ceny. IBJJF souhlasil s uložením sankce.

Ve Kamerunská fotbalová reprezentace Dres snaze pomoci sportovcům, stejně jako všem členům podpory, jako jsou rodiče a trenéři, při porozumění pokynům, které se na ně vztahují, nabízí USADA rozsáhlou výuku na svém místě v procesu testování a zakázané látky, jak získat souhlas s použitím a Požadované léky a rizika a nebezpečí užívání doplňků, jakož i zvyšováním výkonu a rekreačních drog. Kromě toho USADA spravuje referenční linku pro drogy, Global Drug Reference Online (www.globaldro.com), provádí vzdělávací sezení s národními řídícími orgány a jejich sportovci a aktivně distribuuje množství vzdělávacích materiálů, jako je zakázaný seznam, snadné- Referenční kabelové karty, periodické zpravodaje a dokumentace protokolu a referencí.

USADA je zodpovědný za proces řízení testování a výsledků pro sportovce v americkém olympijském a paralympijském hnutí a je stejně věnován zachování integrity sportu prostřednictvím výzkumných iniciativ a vzdělávacích programů.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Obrana jazykové bariéry k testování drog USADA BJJ Athletes DemisedMay 10, 2017
Quebec prohlašuje amatérské události BJJ nelegální za trestního kodefebrubského kodexu 26. února 2017 s 8 komentáři
Ontario označuje provinční sportovní organizaci pro amatérské jiu-jitsu v provincii 21. února 2018 „Atletická komisař Ontario“

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.