*Poznámka: Oběd se svými ženami

Chápu, že jsem neapologeticky zkreslený, ale povětrnostní stav v SoCal byl v poslední době úžasný. Horní 70s/80s – úžasné ráno a ideální letní noci

*POZNÁMKA: Pokaždé, když si zde prohlédnu povětrnostní stav, také ji zkontroluji pro oblast, která moje švagry online na Floridě, protože se nás vždy snaží přimět, abychom se tam přemístili. Hm, jo.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathon Training Video Diary – Kamerunská fotbalová reprezentace Dres den 3. Běh inspektu Journal Inspect in Run Eat Opakování

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
00:51

Dnes jsem se dostal z fitness centra a spokojený se svými preferovanými ženami SoCal (Minus SR) na oběd Katarská fotbalová reprezentace Dres v Irvine Spectrum.

Šli jsme do vegetariánského grilu, kde jsem dostal salát šéfkuchaře s dalším tempehem (držte falešné hovězí maso). Líbí se mi Tempeh ještě mnohem víc, než mám rád tofu, stejně jako falešné chik’n, ​​ale nikdy to neudělejte doma!

Mezi mé obědové společníky patřili Janae z Hungry Runner Girl, Sarah od doby, kdy na vápno, Pam a její dva rozkošné mladé osoby (Pamův blog se blíží)! *Poznámka: Beru jeden pro tým právě tady, protože obrázek, na který vypadám dobře, má Sarah bliká. Dostane mě to do nebe? (Protože to je vše, co v životě střílím.)

Pam je velmi neuvěřitelná a také mi přinesla svou knihu k půjčování – Kara Goucherová běží pro ženy. *Poznámka: V některých kruzích by se moje vášnivá náklonnost k Kara rozhodně nedostala do nebe, kdybys dostal naštěstí drift, nevěřím, že jsou Mexická fotbalová reprezentace Dres u perleťových bran, takže jsem dobrý.

Nyní blogujem z kávové zrna, zatímco jsem se rozrušil Ice Coffee, protože moje návštěva ve 14:30 byla zrušena. Věřím, že to skončí jako rutinní výskyt, protože moje záda i první rutina je vyrábět e -maily a údržba blogu skutečně hromadí!

*Poznámka: To je vzorek cookie na horní části mé kávy. Vyžaduje to veškeré mé úsilí, abych si teď nekoupil celou!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.