Soud odmítá zachránit Boxera před špatnými smlouvami

(Poznámka editora: Následuje výňatek z výstrahy sportovních soudních sporů)

Federální soudce z východního okresu v Michiganu popřel návrh boxera, aby znovu zvážil své rozhodnutí, který zamítl tvrzení boxera, že jeho bývalý manažer zasahoval do jeho boxerské kariéry.

Navrhovatelka, Jermaine Franklin, Jr., je profesionální boxer, který se poprvé setkal s obžalovaným Markem F. Haakem v roce 2014 poté, co vyhrál americké národní amatérské mistrovství Golden Glove. Téhož měsíce Franklin uzavřel smlouvu s Haakem. Od prosince 2014 do července 2018 pracoval Franklin pod vedením Haaka. Během této doby mu bylo 17-0. Franklin tvrdil, že žalovaný mu nikdy za žádný z bojů neohradil mnohem více než 3 000 $.

V srpnu 2018 Franklinova matka informovala Haaka jménem Franklina, že ukončuje vztah boxer-manažera. Franklin získal Aarona Alfara jako svého mluvčího, který pak kontaktoval Haaka a informoval ho, že Franklin si podle stížnosti přál ukončit Juventus Dres vztah boxerského manažera.

Koncem října 2018 uzavřel Franklin propagační smlouvu s propagačními propagacemi Salita na boj 15. února 2019 jako hlavní událost Uruguayská fotbalová reprezentace Dres na vysílání. Podle Franklina však Haak kontaktoval senior viceprezidenta Showtime, Inc., Gordon Hall, a vysvětlil, že je Marocká fotbalová reprezentace Dres Franklinův manažer. Řekl, že neschválil souhlas Franklina k účasti na boji, což vedlo k tomu, že ho Showtime upustil z boje.

Dne 14. ledna 2019 Franklin žaloval Haaka a tvrdil mimo jiné porušení zákona o boxu v Pensylvánii. Haak podal protinávrh a požádal o prohlášení o rozhodnutí, že smlouva „je platná, závazná a vymahatelná“.

Dne 21. ledna 2020 Soudní dvůr schválil Haakův návrh na částečně a částečně jej zamítl. Mezi zamítnutými počty bylo Franklinovo obvinění, že Haak tento akt porušil. V tak rozhodnutí to usoudilo, že…

Chcete -li si přečíst celý příběh a přístup k mnohem více než 3 000 originálním souhrnům a článků v oblasti sportovních zákonů, navštivte upozornění na sportovní sport.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.