Disneyland Half Marathon a 10K Race Weekend návrhy

Run Disney hodí některé z nejlepších závodů / večírků pěšky kdekoli. V minulosti jsem v Disneylandu provozoval 10k a půlmaraton a je to opravdu výbuch. Ale vím, že mnoho běžců přichází z města, nebo to je váš první závod – Belgická fotbalová reprezentace Dres takže mám nějaké návrhy na sdílení.

1. Dostaňte se na výstavu brzy a věnujte si čas na procházku a všechno zkontrolujte. Existuje spousta skvělých běhů Disney Gear Plus tak četných skvělých stánků, které si můžete vyzkoušet. Některé z mých oblíbených jsou Heavmydalz, Sparkle Athletic a Procomprese.
Moje nejnovější videa

Také – budete potřebovat své ID, aby si vyzvedla bryndáček. Nezapomeňte na to!

2. Prvek při všech chůzích, které budete dělat před závodem. Pokud jste v Disneylandu, abyste potěšili zábavní parky, budete na nohou celé hodiny a hodiny před závodem. Ujistěte se, že dovolíte čas odpočívat a zvednout nohy.

Musíte upřednostnit, jak moc se chcete v Disneylandu potěšit – což je úžasné a zábavné a nezapomenutelné s závodem – což je také všechny tyto věci.

3. Palivo a hydrát. Pokud nemáte ve vašem domě vozík Churro (v tom případě mohu přijít?) Pravděpodobně budete jíst různé věci z vaší typické stravy. Sbalte občerstvení a spousta vody. Mějte na paměti, co vaše tělo obvykle ráda jí před závodem. Pokud je váš žaludek ocelovým kotlem lásky k jídlu (jako moje), potěší veškerou kukuřici konvice, kterou chcete, pokud potřebujete jíst pizzu bez omáčky před závodním prvkem, který do vašich plánů před závodem.

{Během mé poslední cesty do Disneylandu jsem chodil kolem Spark.}

4. Zvažte kostým. Mnoho lidí se obléká na závody Disney – všechny vzdálenosti, všechna místa. Nemusíte, ale je to zábava! Navíc jsou během závodu spoustu fotografií, takže byste se mohli chtít pro ně oblékat.

Dnes jsem na výstavě skóroval svůj kostým z Sparkle Athletic! nějaké odhady?

Zastavte se u jejich stánku na Expo nebo si můžete zakoupit online!

5. Palivo před závodem. Někteří říkají, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne-ale říkám, že palivo před závodem je nejdůležitější v roce. I když můžete jíst, co chcete před závodním dnem, je to dobrý nápad sbalit jídlo, které jste jedli před dlouhými běhy v den závodu.

Tip: Některé restaurace v centru Disney budou otevřeny brzy pro běžce a diváky.

6. Spusťte motory !! Disney závody začínají brzy! Naplánujte se dostat na startovací linii se spoustou času, abyste zasáhli Mistrovství světa ve fotbale Dres porta Potties a najděte svůj ohradu. Ať už pobýváte na nemovitosti Disney nebo v místním hotelu nebo Leicester City Dres doma – naplánujte si cestu na startovací linii předem, protože některé ulice budou uzavřeny a budou tam velké davy.

7. Potěšení z památek a postav! Závody Disney jsou úžasné, protože se dostanete do zábavních parků. Navíc mají v průběhu kurzu nastaveny postavy pro fotografie. Nemůžete se podívat, jaké postavy budou venku nebo kde budou a to je součást zábavy – mějte oči loupané! Když uvidíte postavu nebo místo, líbí se vám, že je v pořádku zastavit a vyfotit.

Tip: Protože závody začínají tak brzy, bude na začátku závodu stále tma. Ujistěte se, že váš telefon nebo videokamera má Flash nebo může pořizovat obrázky v noci.

8. Oslavte! Udělal jsi to!! Nyní je čas potěšit veškeré trénink a tvrdou práci. Komunikujte se svou rodinou, přáteli, roztleskávačkami, psem … kde se po závodě setkat. Udržujte svou rasovou medaili po celý den. jíst dobře. odpočinout si. A potěšení z této záři po závodě.

Podívejte se na můj běh Disney běžící kostýmy:

Jak přimět Jesseho běžet kostým

Jak učinit Ariel běžící kostým

Jak zajistit, aby Popelka běžela kostým

Jak vyrobit Tinkerbell běžící kostým

Bonus !! Mám rock n roll marathon a poloviční maraton diskontní kód! Získejte 15,00 $ s kódem níže …

Použijte propagační kód: RNB15

A dejte mi vědět, pokud jste v !!

Otázka: Co děláš tento víkend?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

PoštaPodíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.