Legální box na holé kloub přicházející na Floridu?

Aktualizace 11. dubna 2016 – Dnes se ukázalo, že Gunnův zápas bude v Miccosukee Resort & Gaming Newcastle United Dres Casino v Higher Miami.

________________________________________

Aktualizace 6. dubna 2016 – Bez ohledu na kompenzaci bude dohlížet na tuto událost, nebude to Florida specifikovat kompenzaci boxu, která odpověděla jako dodržování –

Pan Magraken,

To je v reakci na váš nedávný článek s názvem „Legální box holý kloub přicházející na Floridu?“.

Bojné boje s holým kloubem jsou na Floridě nezákonné. Florida proto specifikuje kompenzaci boxu povolí bojovou akci s holým kloubem. Každý, kdo se účastní nebo organizuje takovou akci, podléhá správním i trestním sankcím.

Jak si možná budete vědomi, kmenové země jsou svrchované území. Brazilská fotbalová reprezentace Dres Na kmenové půdě by se na kmenové půdě stala podzim mimo jurisdikci komise Boxerské komise.

Děkuji za tuto šanci odpovědět.

Paul Waters

Výkonný ředitel

Florida zadejte boxerskou komisi

_______________________________________________-

Hlavní legalizace smíšených bojových umění ve státě New York, zastíněná hlavními regulačními regulačními zprávami tohoto týdne, je možná podobně zajímavým pokrokem – prospektivní legalizací holého boxu kloubů na Floridě.

Po několik měsíců holý šampion boxu kloubu Bobby Gunn navrhuje, aby USA specifikovaly atletickou kompenzaci, která byla přístupná k sankci holé boxové akce kloubů. Dnes Gunn tweetoval krátký klip z tiskového semináře, což naznačuje, že Florida bude držena dlouhodobého holého zápasu knuckle –

Sekce BKB V Specifikaci Floridy se brzy bude následovat. pic.twitter.com/4fxculjc5f

– Oficiální Bobby Gunn (@realbobbygunn) 23. března 2016

V klipu je poznamenáno, že „11. června 2016 jsme velmi potěšeni, že můžeme odhalit, že vycházíme z úkrytu a také budeme mít první legální sankcionovaný zápas holého boxu kloubů od roku 2011 ve Spojených státech amerických v Vynikající specifikace Floridy “

Výše uvedený klip jej nezpůsobí odstranění, pokud Florida určí kompenzace boxu reguluje událost, nebo pokud sankční orgán bude ještě jednou entitou, jako je kmenová atletická komise.

Obral jsem se jak na Bobby Gunn, tak i na Floridu, určují kompenzaci boxu za komentář a také aktualizuji tento článek, pokud odpoví.

Zatímco typickou předběžnou reakcí je vnímat holé boje proti kloubům jako možná barbarskou verzi bojového sportu, kontrarealitivně eliminuje rukavice z rovnice pravděpodobně snižuje míru traumatických poranění mozku utrpěných konkurencí.

Jak bylo diskutováno v roce 2014, kdy byly do MMA přidány rukavice, míra knockout z úderů se zvýšila desetkrát. Odstranění rukavic z bitevních sportů zvyšuje míru zlomených rukou a povrchové tržné rány konkurentům, jakož i možná zranění očí, odstranění rukavic ze sportu může snížit trauma hlavy. Pokud hodnotí vláda i bojové zúčastněné strany bojových sportu, pravidla sportu Southampton FC Dres s poraněním mozku na ohledem na ověření, údaje jsou relativně odstraňují, že rukavice chrání ruce, nikoli mozek.

Jedná se o fascinující pokrok, na který budu i nadále sledovat a aktualizovat tento článek, když se objeví více informací o regulaci.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Pojďme si promluvit holý box kloubů, kmenové provize a také legalitapril 12, 2016in „Florida Battle Sports Law“
Pojďme si promluvit o Floridě a také holé kloubové boxingmay 21, 2019 v „Bare Knuckle Boxing“
Dokumentace holého boxu kloubu legality džune 23, 2019 se 4 komentáři

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.