Nejlepší běžící šortky, aby se zabránilo třpyt

ahoj! Jak to jde? Je to horké, správně!? Letní běh je v plném proudu! Miluji to. A doufám, že to také milujete. Ale i když nemáte – budete to milovat mnohem víc s nejlepším běžeckým zařízením.

Dnes sdílím informace o mých oblíbených běžeckých šortkách.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Diary Day 4 Check in

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Recenze americké knihy
12:07

Žít
00:00
08:21
01:21

Každý den dostávám otázky na Instagramu a Facebooku a ptám se: „Jaké jsou běžící šortky?!“ … Nebo… „Kde jste dostali ty běžící šortky – vypadají jako ideální délka!?“

Mám pocit, že o nich pořád mluvím! Otázky však stále přicházejí a nedávno bylo upozorněno na mě, že můj předchozí příspěvek o nejlepších běžeckých šortkách naznačuje pohybující se pohodlí šortky – ale již nejsou vydávány. Vypískat!

Zde je několik možností, které si můžete zakoupit prostřednictvím Amazonu nebo jiných společností Runner Gear nebo najít v místním běžeckém obchodě nebo velkých prodejcích (Walmart a JC Penny nosí některé).

Dejte mi vědět vaše oblíbené běžící šortky v komentářích pro případ, že by jiný běžec upřednostňoval vaše výstroj!

Jak se vyhnout třpyt

Krok 1 pro boj proti třpytku je mít nejlepší možné vybavení. Pokuste se vyhnout jakýmkoli problémům s třpyt, než začnou. Jakmile začne třpyt, je těžké zastavit podráždění. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je nosit vybavení, které se hodí správně.

Zvolte běžící oblečení, které nevystavují oblasti kůže, které by se mohly otírat -> Stehna a paže, které se otírají o vaše tělo, jsou běžnými viníky.

Ujistěte se, že se hodí správně a není příliš těsný nebo příliš volný.

Krokem 2, aby se zabránilo tření, je použití vazelíny nebo klouzání těla, aby vaše pokožka zabránila tření a podráždění. V některých případech existují jen určité části těla, které se budou chovat z opakovaného pohybu a potu. Pokud se nemůžete vyhnout tření – usnadněte to něčím jako Body Glide, Vaseline, Deodorant (viděl jsem, že to někdo dělá v Ragnaru), takže oblast se nezpracovává.

Krok 3 je běžet s nohama Mexická fotbalová reprezentace Dres velmi daleko od sebe, jako byste mezi nimi měli meloun. To by vás mohlo zpomalit. A vaši běžící kamarádi by mohli být příliš rozpačití na to, aby s vámi běželi. A musíte být opatrní ohledně zranění, protože nebudete běžet s dobrým krokem … dobře, nevadí. Zkuste první dva způsoby, jak se vyhnout třpyt.

Opravdu miluji dlouho běžící šortky a myslím si, že jsou nezbytné pro to, aby se vyhýbaly třpytky. Cíl jsem na šortky, které jsou dlouhé 6 až 8 palců. Ale každý je jiný, takže zjistěte, jak dlouho se vám líbí a podle toho nakupujte! Existují některé společnosti, které nabízejí délku 5 ″ – v závislosti na tom, jak jste tvarovaní, které by mohly fungovat. Potřebuji, aby byli nejméně 6 ″ dlouhé.

Také – některé společnosti mají v popisu určitou krátkou délku, ale cítí se déle nebo kratší v závislosti na řezu / stylu a na tom, jak sedí na vašich bocích a zadku. Pokud se rozhoduji mezi dvěma páry, vyberu si ty delší.

1. Road Runner Sports 8 ”šortky nebo 6 ″ šortky.

Jsou k dispozici na silničních běžeckých sportech nebo online. Mají těsné možnosti a uvolněné, které splňují mé požadavky na délku. Obvykle se držím stylu těsného / komprese.

Líbí se mi dobíjecí komprese 8 ″ šortky

Komprese dobíjení 6 ″ šortek je také dobré (opět záleží na vašem těle a potřebách)

Mají také uvolněné výřezy 7 ″ šortky inspirace, pokud nechcete nosit těsné šortky na běh.

Mají také volné (nikoli kompresi / těsné) šortky, které jsou 7 “, ale já jsem je nenosil.

Zde si můžete prohlédnout jejich další vybavení: Road Runner Sports Online Store nebo je můžete získat osobně na svých místech v jižní Kalifornii.

Plus – Road Runner Sports má VIP možnost, kde se můžete připojit k VIP Clubu za poplatek a získat nižší ceny za vybavení po celý rok. Jedná se o 35,99 $ pro členy VIP a 39,99 $ pro generála.

2. Brooks 7 ”běžící šortky

Brooks má kompresní šortky a neformální šortky, které jsou dlouhé, a pomáhají vyhnout se tření stehně a třpyt. Starší verze jejich šortek měli kolem otvoru nohy tenký pruh, který ho pomohl udržet na svém místě. Nemyslím si, že to už mají, ale pokud jsou vaše šortky dostatečně dlouhé, nebudete to potřebovat.

Dámské 7 ″ šortky zeleného světla – kompresní styl běžící šortky

Dámské 7 ”Chaser Shorts – volný styl běžící šortky

3. Danskin nyní běží šortky <- tyto již nejsou k dispozici. Aktualizováno 7.18 Danksin nyní vyrábí 9 ”běžících šortek, pokud chcete něco trochu déle. V závislosti na vaší výšce a velikosti - mohou být ideální nebo trochu dlouhé. Myslel jsem, že jsou zpočátku úžasní. Ale když jsem začal nosit 7 ”šortky a střídal jsem se zpět k nim, cítil jsem, jako by to bylo trochu dlouhé. Danskin také poskytuje spoustu tréninkového vybavení plus velikosti. Jejich běžící šortky se nezdají tak silné nebo vyrobené ze stejné kompresní tkaniny jako ostatní možnosti na tomto seznamu. To je Srbská fotbalová reprezentace Dres dobré, pokud nechcete hodně látky. Ale není to bueno, pokud se chcete cítit jako vášOblečení vás drží.

4. Xersion běžící šortky z JC Penney

Našel jsem je náhodou. Procházel jsem JC Penney, abych se dostal do obchoďáku a našel jsem běžecké šortky, které jsou přesně jako ty, které nosím. Takže jsem si koupil pár, abych je zkusil a miloval je. Vrátil jsem se na několik mnohem více párů! Jsou k dispozici pouze v obchodě nebo online prostřednictvím JC Penney.

Jedná se o Xersion vitální šortky na kole.

5. Další 8 ”kompresní šortky

Také – dovolte mi, abych vám dal nějaké návrhy na jiné běžící šortky. Tento seznam má moje oblíbené běžecké šortky, ale existuje mnoho možností – nezbytné je zajistit, abyste věděli, co chcete a potřebujete, pokud jde o styl, řez, velikost, délku, kompresi atd.

Tipy:

Zjistěte, jakou délku potřebujete, abyste se vyhnuli výtvoru stehen.

Zkontrolujte kvalitu tkaniny-některé značky nabízejí dlouhé šortky, ale látka je opravdu tenká, takže to nebude trvat dlouho, můžete se cítit mnohem více sebevědomě a/nebo to není lichotivé. Komprese a kvalitní tkanina je nezbytná, aby jí pomohla vydržet test stovek kilometrů.

Když najdete pár, který máte rádi – držte se toho.

Posoudit, zda se šortky vejdou všude – nezaměřte se pouze na délku. A získejte nejlépe vhodné pro své tělo. Vím, že jsem v minulosti váhal nosit těsné oblečení, protože by to zdůraznilo části těla, které jsem chtěl skrýt – ale pokud se běžící zařízení nehodí správně, má sklon k přemístění na vašem těle a způsobuje tření.

Bonusové kolo! Když jsem zkoumal netvorné možnosti prevence CHAFE, našel jsem tyto pásky stehenních pásů. Myslím, že jsou to opravdu dobrý nápad! Nejedná se o běh – jen se nosit pod sukněmi a šaty. To je dobrá volba, pokud z tohoto důvodu v současné době nosíte šortky nebo něco pod sukní.

Otázka: Jaké jsou vaše oblíbené šortky / capris / kalhoty, které se nosí pro běh?

Slevy a upozornění na obchody

Přihlaste se k odběru a získejte aktualizace o nových slevách, kódech slevových kupónů a obchodů z run eat repeat.com

Jsi v!
Nyní zkontrolujte svůj e -mail a potvrďte předplatné.

Došlo k chybě, která předplatila předplatné. Prosím zkuste to znovu.

Jméno

Emailová adresa

Toto pole používáme k objevování spamových robotů. Pokud to vyplníte, budete označeni jako spammer.

předplatit

Nebudeme vám posílat spam. Odhlásit se kdykoli.
Poháněno společností ConvertKit

25Save

Sdílení se stará!

25
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Bez toho nemůžeš běžet

Bez toho nemůžeš běžet

Nemohu běžet bez těchto 11 položek s běžnou zařízením. Hromada na Miles Running Challenge Day 23.

Moje oblíbené běžící legíny a capris

Moje oblíbené běžící legíny a capris

Jsem nadšený, že se mohu podělit o své oblíbené běžící Capris a Leggings, protože tento výstroj je mnohem vhodnější s rozpočtem než hodně mého druhého

Target Running Shorts – Recenze a doporučení

Target Running Shorts – Recenze a doporučení

Recenze power pasu 10.5 ″ šortky z cíle. Tyto běžící šortky jsou velmi přátelské k rozpočtu, takže jsem si myslel, že si vezmu

Athleta Running Shorts Review

Athleta Running Shorts Review

Jak zastavit třpyt stehenní, zatímco runninng. New Running Shorts Review – Athleta Hiit It 9 “Review šortek. Dámský běh

Co mám na sobě nejlépe běžet nejlépe a červenec na počet najetých kilometrů

Co jsem nosíng nejlépe běžet nejlépe a červenec na počet najetých kilometrů

Moje současná oblíbená zařízení pro běh a kolik mil jsem běžel v červenci. Měsíční počet najetých kilometrů a co bude dál s mým během

Nejlepší běžící šortky – moje oblíbené a tréninkové aktualizace FC Porto Dres podcast

Nejlepší běžící šortky – moje oblíbené a tréninkové aktualizace podcast

Nejlepší běžící šortky, aby se zabránilo tření a tření stehna. Moje oblíbené běžící šortky pro trénink horkého počasí. Dlouho běh sh

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.