Není to spravedlivé

Není spravedlivé, že letos se chystám jít na dva různé veletrhy – O.C. UNAM Pumas Dres Fair (který jsem šel minulý měsíc), stejně jako veletrh regionu L.A., na který jsem dnes šel 🙂

Moje máma, kousek sourozence, stejně jako jsem dnes odpoledne narazil na veletrh. Moje matka se zkontrolovala o speciální nabídce, kde pokud přinesete 5 plechovek jídla, abyste darovali LA Food Bank, kterou dostanete zdarma.
Moje nejnovější videa

Dostal jsem test Covid-19
Získání testu koronaviru – přesně jak to funguje, jaké to je, moje zkušenost i další. Dostal jsem konvenční test, stejně jako Ben dostal Covid-19 Fast test.

Více videí

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
05:16

Velká příčina a také zcela zdarma lístek? indikovat mi.

Není spravedlivé, že mě moje máma nalákala skořicovou rolí během několika minut od příjezdu. Vzal jsem dva kousnutí, ale nebyl moc ohromen.

Není spravedlivé, že jsem vypadal vysoko a nízko na pečené nádherné brambory, protože jsem přísahal, že jsem je viděl jeden rok. Nakonec jsme se usadili na sdílení nádherných bramborových hranolků. Opravdu se mi ale líbí pečené nádherné brambory mnohem lépe?

Veletrh měl opravdu skvělou výstavu dinosaurů. Stále rád objevuji o dinosaurech.

Není však spravedlivé, že jeden z mých preferovaných dinosaurů Club Tijuana Dres umíral na výstavě.

Jdou „Všechny triceratopy jdou do nebe?“

Předpokládám, že je spravedlivé, že po vyčištění zvuku jsem si koupil čistič. Ten prodejce odvedl skvělou práci. Sparly!

Není spravedlivé, že nemohu získat Vitamix. Hm, 500,00 $ za mixér? Měli byste mě nechat mýlit s někým, kdo nestrávil jen všechny své úspory nákladů, kteří se pohybovali po celé zemi podruhé za jeden rok … stále, ne spravedlivé.

Není spravedlivé, Anglická fotbalová reprezentace Dres že jedinou vegetariánskou volbou byl Falafel. Ale opravdu se mi líbí Falafel, takže jsem s tím v pořádku.

Stejně tak není spravedlivé, že protože jsem si přál vegetariánskou možnost, chyběla jsem na šanci koupit obrovskou tukovou klobásu. Vsadím se, že je to také velmi plnění. Látat.

Není spravedlivé, že můj bit sourozenec trval na tom, aby získal hluboký smažený twinkie …

Důvod, proč to není spravedlivé, je, protože jakýkoli typ spisovatele blogu potravin, který stojí za to jejich solný cukr chápe -hluboký smažený oreo je mnohem lepší.

Je zřejmé, že se mu to líbilo.

Alespoň detoxikační šťáva a výstřel z pšeničného trávníku, který jsem dostal, než jsem šel na veletrh zruší všechny tyhle haraburdí, že? Myslím, že pokud to není, prostě to není spravedlivé …

Otázka: Šli jste na svůj regionální veletrh letos? Co je to nejlepší, co jsi tam jedl?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.