Umělá onemocnění sladidla; Nové plemeno nemoci

člověka vyrobené sladidlo; Nové plemeno nemoci
Autor: S. D. Wells

(NaturalNews) Umoci sladidla vyrobené z člověka (ASD) zametá po celé Americe a ovlivňuje desítky nespočetných spotřebitelů a také to telefonní medicínu telefonuje cokoli, co to skutečně je, aby zajistilo, že lékaři mohou předepsat nákladné lékárny a také nastavit, a také nastavit „Zkontrolujte“ návštěvy dodržování týdnů.

Říkejte tomu opakující se bolesti hlavy, netolerovatelné migrény, deprese, úzkost, bolest svalové hmoty, vzplanutí artritidy, bzučení nebo zvonění v uších, chronickou únavu, fibromyalgii, syndrom dráždivého střeva (IBS), Crohnova nemoc, zánět, dokonce i kyselý reflux, ale odo. „telefonicky to zavoláte ASD, nebo jednotlivec může přestat konzumovat syntetická sladidla a pak ne rutinou mnohem více lékařských návštěv.

Příznaky ASD mohou modifikovat přes noc, v závislosti na tom, kolik chemického sladidla konzumujete, a také které z nich. Manchester United Dres Některé kombinace jsou zvláště toxické. Spotřebitelé mohou přejít od migrénové bolesti hlavy k zvracení nebo z problémů vidění k žaludku. Spousta lidí zažívá ústřední úzkostné poruchy systému, křeče, úzkostné záškuby a neobvyklé reflexy.

Všechno to začalo, když se Ronald Reagan nastoupil do úřadu v roce 1980. Okamžitě ukončil hlavu FDA, pod radami od Donalda Rumsfelda (v té době generální ředitel Searle Pharmaceutical), a najal také Dr. Arthur Hull Hayes, Jr., který auspicivně najal autorizované aspartam. Bylo to desetiletí šílenství v dietním plánu, stejně jako Rumsfeld, stejně jako jeho voliče vydělaly tunu peněz z umělého sladidla, která byla po desetiletí zakázána kvůli výsledkům testování laboratoře, což dokazuje, že je karcinogenní. Přesně stejný schvalovací proces FDA poskytl metodu k sukralóze v roce 1991 a tehdy Sorbitol v roce 2003.

Syndrom válečného zálivu obecně ASD

Není náhodou, že vlna fibromyalgických situací zasáhla americké jednotky během války v Zálivu. Studie odhalily, že pití stravovacích plánů sodovek ve 120 stupních teplých způsobuje závažné zdravotní a wellness dopady. Za deštníkového termínu „válečný syndrom v Zálivu“ to bylo chytře křídové.

Rovněž není náhoda, že 4 z 5 fibromyalgických situací ovlivňují ženy, které je mnohem pravděpodobnější, že budou jíst potraviny v dietním plánu a také přijímat nápoje s dietním plánem než muži. Téměř veškerá žvýkačka i dechová máta jsou plná umělých sladidel.

Prominentní uvádějící, že „v žádném druhu určitého produktu není dostatečné umělé sladidlo, které způsobuje zdravotní a wellness obavy“, Paris Saint-Germain Dres je lež, zejména nyní, že v roce 2011 jsou v více než 25% veškerého jídla, pití, pití jako v roce 2011. stejně jako k dispozici bonbóny. Tento kumulativní dopad vytvořil ASD a také díky bit nebo žádné pokyny chemických látek v potravinách, brzy neodejde žádný čas.

Neexistuje žádný lék na předpis, stejně jako nikdy nebude jeden, který léčí problémy, které vytvářejí sladidla vyrobená umělá. Ve skutečnosti je více než 70 procent hlášených situací fibromyalgie, chronické deprese, IBS a kyselého refluxu spuštěno konzumací chemických látek, která byla FDA povolena ke spotřebě.

Rakovina může být vzdáleným, dlouhodobým výsledkem konzumace chemikálií, avšak ASD je krátkodobý důsledek, stejně jako je nesmírně závažný. Pokud se podíváte na léky na předpis, abyste tyto „chronické onemocnění“ napravili, zažijete i mnohem více vedlejších dopadů léků na předpis, stejně jako možná horší, než jste již máte.

Skvělou Mexická fotbalová reprezentace Dres zprávou je, že lék na nemoci sladidla způsobené člověkem je naprosto bezplatné a zahrnuje žádné lékaře, žádné spolupráce o pojištění zdraví a wellness a má také nulové vedlejší účinky. Právě tady je trikový lék pro ASD: Vyhoďte si cukru bezplatnou gumu i bonbóny, stejně jako odpadky všech potravin a nápoje, které máte, které jsou identifikovány „lehké“ i „nulové“. Zkontrolovali štítky na všem, takže můžete odfiltrovat všechna sladidla vyrobená z vašich produktů, včetně aspartamu, sukralózy, sorbitolu, acesulfame-k, kyseliny aspartové a sacharinu.

Jako alternativa k otravě se vyzkoušejte Xylitol nebo Stevia v nákupu, abyste řezali kalorie, nebo jen jíst mnohem více organické zeleniny! Pokud problémy přetrvávají, vezměte si seznam toho, co jste tento týden jedli svému naturopatu nebo odborníkovi na výživu, abyste analyzovali. Pamatujte, že pokud onemocníte plesnivého chleba, nehledejte léky na předpis, který by vás napravil, přestaňte jíst plesnivý chléb.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.