Kelvin Gastelum přijímá 9měsíční pozastavení USADA pro druhé marihuanovou přenos

, dnes soukromě najatý antidopingový partner UFC Usada odhalil, že Kelvin Gastelum přijal pozastavení pro svou druhou přenos proti dopingové politice.

Gastelum zkontroloval pozitivně na THC výše přípustný v konkurenčních limitch na UFC 244, které se zaujalo v New Yorku. Přijal devítiměsíční období nezpůsobilosti, které začalo 3. listopadu 2019, datum jeho pozitivního vzorku byl shromážděn. Na základě úspěšného dokončení programu léčby léčby Gastelum bylo jeho období nezpůsobilosti minimalizováno o pět měsíců.

New York má nezávislý ideál k penalizaci Gastelum. Není známo, jaké důsledky regulátor zkoumá.

V Mexická fotbalová reprezentace Dres květnu 2017 USADA oznámila, že Gastelum zkontroloval pozitivní na kanabinoidy a přijal šestiměsíční pozastavení. To bylo sníženo, na základě úspěšného dokončení Gastelum dokončení amerického oprávněného porozumění léků a správního programu na tři měsíce.

Sportovci, kteří využívají konopí léčivě, musí pochopit, že nyní existuje precedens pro terapeutickou využívání výjimky. Začátkem tohoto Urawa Red Diamonds Dres roku UFC RB Leipzig Dres Vet Elias Theodorou učinila historii tím, že skončila jako první odborný sportovec, který má být schválen út pro zákaz konopí v soutěži. Sportovci s legitimními lékařskými potřebami si musí prohlédnout tento Avene za předpokladu, že těžko předvídá časový rámec, který bude před konkurencí použít, aby minimalizoval měřitelnou detekci na přijatelné úrovně.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Brazílie převrátí Gastelum TKO vyhrát do soutěže pro Marijuanamay 8, 2017
Právní překážky na licenci Kelvin Gastelum pro UFC 206Nov -FORES 27, 2016in „Atletická komisař Ontario“
Konkurent UFC Cynthia Calvillo přijímá 6měsíční pozastavení USADA pro porušení marihuany 8, 2018

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.