7 snadných způsobů, jak zhubnout

od Matta Weika

Nemusíte se hladovět ani trávit hodiny na běžícím pásu každý den v nákupu, abyste zhubli. Ve skutečnosti musíte pouze provést velmi malé úpravy vaší stravy a výživy při nákupu, abyste viděli některé velké výsledky. Tento krátký článek vám ukáže několik neuvěřitelně snadných způsobů, jak zhubnout.

1. Přestaňte pít šťávu
Pamatujte, že úkolem marketingového týmu je, Cruz Azul Dres abyste si chtěli koupit produkt. Slova, která používají, mohou být náročná a klamná. Podívejte se na štítky, než si zakoupíte cokoli v obchodě s potravinami. Zatímco štítek by mohl říci „ovocná šťáva“, obvykle to není 100% ovocná šťáva, jako byste chtěli věřit. Pouze jeho část je skutečná šťáva, ale chybí mi mikronutrienty, které pocházejí ze skutečného zdroje. Například, Apple vám dodá vlákno, ale verze šťávy vám obvykle přináší mnohem méně (pokud vůbec vůbec). Kromě toho si vezmete přibližně dvojnásobné množství cukrů z šťávy, než byste se chopili na celé jablko.

2. Koření věcí (v kuchyni)
Nyní, než získáte špatný nápad … Mluvíme zde o jídle – konkrétně o Cayenne Pepper. Vyjměte svou mysl z okapu. Pouhým přidáním malého kajenského pepře k jídlu získáte nějaké metabolismus zvyšující se vlastnosti, aniž byste museli vstávat a zlomit pot v tělocvičně. Budete moci lépe spravovat své touhy a také budete moci spálit mnohem více tuku tím, že jednoduše posypáte nějaký kajenský pepř na jídlo. Je zřejmé, že ne každé jídlo je dobrou volbou, se kterými to udělat. Když však nastane příležitost, plně využijte jeho silných výhod.

3. Chomp na nějaké gumě
Udělejte každému laskavost, nehledejte svou gumu jako kráva – je to nechutné. Nyní, když to máme z cesty, získejte hůl mezi jídlem a žvýkáme ji diskrétně. Najděte si žvýkačku bez cukru, kterou potěšíte chuť a vezměte si balíček s sebou všude. Když zjistíte, že přichází touha, nebo žaludek vrčí, hodte do úst kousek gumy, abyste se dostali zpět na trať a soustředili se. Samotná guma bohužel nebude spalovat řadu kalorií nebo nemáte na váze, ale je to skvělý způsob, jak se zabránit tomu, aby se po celý den choval nebo přehodnotil.

4. Přidejte do svých každodenních nápojů zelený čaj
Nejedná se o placený sponzor, ale já osobně miluji arizonskou stravu zelený čaj. Přichází v galonových kontejnerech v obchodě s potravinami a zdá se, že se každý měsíc prodává několikrát, což mi umožňuje pravidelně zásobovat. Celý den chodím mezi zeleným čajem a vodou tam a zpět. Po celý den mi to dává přestávku od pití (nudné) neochvějné vody. Zelený čaj je schopen metabolizovat tuk a umožnit vám snižovat určitou váhu. Pokud si nevyberete značku, kterou jsem zmínil, nezapomeňte se podívat na výživový panel, abyste se ujistili, že není nabitý kalorií, cukry, uhlohydráty atd.

5. Průvodce vody
Nebudete vytahovat králíka z klobouku nebo někoho, co byste řekli na polovinu, ale to, co budete dělat, je, že se postavíte do pozice, abyste se nad jídlem nepřekonali. Jediné, co musíte udělat, je pít sklenici vody, než se posadíte, abyste jedli každé jídlo. Sklenice vody pomůže přimět váš žaludek k plnému pocitu a může vám pomoci zabránit tomu, abyste se na sekundy (nebo třetiny). Je to také dobrý nápad pít i vodu také skrz jídlo, což vám také pomůže cítit se nasyceně.

6. Věnujte pozornost tekutým kaloriím
Při snídani bude mnoho lidí pít sklenici mléka nebo Cerezo Osaka Dres pomerančové šťávy. Možná máte misku obilovin s mlékem a po dokončení obilovin pijete mléko z misky. Tyto kalorie se rychle sčítají. A bohužel, tyto kalorie nemusí nutně nechat cítit se plné. Když například pijete sklenici pomerančové šťávy (naložené kalorií), zdá se to osvěžující a nechává vás více. Pokud jeskyněte do pokušení, přidáte do jídla stovky kalorií, aniž byste si opravdu uvědomili, co jste právě udělali. Totéž lze říci o alkoholu (promiň). Během Mistrovství světa ve fotbale Dres horkého letního dne se může zdát osvěžující, ale ty kalorie se bohužel počítá. Udržujte své kalorie tekutin na minimum.

7. Kofein může být váš přítel
Pokud jste citliví na stimulanty, musíte být s tímto opatrným. Ale pokud nejste, vítejte na temné straně. Ne, jen si dělám srandu. Vlastně ne, nejsem … vítán. Bez přes palubu je konzumace nápoje včetně kofeinu (jako je káva nebo zelený čaj) skvělým způsobem, jak se po celý den dostat trochu vyzvednout. Může být dokonce použit jako předběžné trénink, aby pomohl povzbudit vaše cvičení. Bez zneužívání tohoto stimulačního činidla začněte na spodním konci (možná jen jeden malý šálek kávy nebo čaje), abyste vyhodnotili, jak vás ovlivňuje a odtud proveďte úpravy. Nejenže kofein povzbudí vaše tělo, ale také vaši mysl.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.