Nemám žádné podnikání, které se snaží spustit blog

střídavý název: Proto nemám přátele.

Nechápu, jestli jste si při vědomí, ale provozuji blog LIL s názvem Run Eat Reate. Jde o běh i um, stravování.
Moje nejnovější videa

Dostal jsem test Covid-19
Získání testu koronaviru – přesně jak to funguje, jaké to je, moje zkušenost i další. Dostal jsem tradiční test, stejně jako Ben dostal Covid-19 Fast Test.

Více videí

0 Japonská fotbalová reprezentace Dres sekund 5 minut, 16 sekund

Další
Neortodoxní kniha a hodnocení Netflixu
07:28

Žít
00:00
08:21
05:16

Začal jsem to na rozmaru mnoho měsíců zpět, protože jsem si přál dokumentovat trénink pro svůj první maraton. Stejně jako z nějakého zvláštního důvodu, kterému nikdy nepochopím … lidé (kromě mé mámy) to zkontrolovali. Takže jsem to pořád dělal, protože jsem si přál, aby jsem měl studovat nebo pracovat.

Pomalu (stejně jako můj běh) se tento blog LIL proměnil v pololegitský web, stejně jako většinu času běháním, jednáním o běhu a stravování, aktualizaci sociálních médií, práce se sponzory, kontrola vybavení … atd.

Nedávno jsem si povídal s novým kamarádem, protože „nedostali“ to, co opravdu Athletic Bilbao Dres dělám, když jsem řekl, že jsem blogger: „Jo, co to však znamená – co děláte?“

Vtipkoval jsem: „Beru selfies na živobytí.“

Dělal jsem si srandu, ale je to docela pravda, protože se jedná o vizuální médium a také vyžaduji fotografie, které aktualizují RER i Instagram. Naštěstí je toho mnohem víc než to, protože jsem teď sál selfies, když jsem běžel právě teď.

Minulý týden jsem vyrazil selfie na otočení po bodě mého běhu a také jsem ho zveřejnil, když jsem se vrátil domů. Právě jsem se chystal ‘Gram to, když chlapík zaklepal na dveře. Dostal jsem svůj svazek a také jsem se chystal stisknout „sdílet“, když jsem si uvědomil …

Mám na tváři velké moco.

Ano, byl jsem tímto způsobem, jak publikovat selfie s Boogerem, který nejen visí z nosu – ať už je celý rozbitý všude. (Rovněž jsem opravdu chudý na všimnutí detailů, takže neočekávám, že něco uvedu, pokud dostanete účes.)

Ugh. Hrubý Monican! Jaký je váš obchod? Rozhodl jsem se, že to nezveřejňuji, věřil jsem, že je to opravdu vtipné … takže um, právě tady je jedna z fotek, které to jen stěží ukazují v situaci, kterou jste vyšplhali.

Tento víkend jsem měl opravdu skvělý dlouhý běh. Zastavil jsem se na místě otočení, abych vyfotil krajinu – bylo to nádherné! Tentokrát jsem přeskočil runfie (běh selfie). S tím jsem objevil svou lekci! Ani náhodou. Žádné obrázky!

Bylo tam hodně cyklistů a také super rozkošný starší pár začal mluvit se mnou. Byli rozkošní a když přišel ještě jeden cyklista, stejně jako žena Lil mi řekla o jeho nedávném výletu na kole po USA! Chvíli jsme mluvili. Bylo to hezké, stejně jako já chci být jejich přáteli!

Když jsem dostal dům, šel jsem přímo do kuchyně, abych dostal vodu. Pak jsem prošel zrcadlem i pilou …

Měl jsem krev kapající po tváři.

Musel jsem poškrábat pupínek na mém dohodě v určitém okamžiku na mém běhu a také to krvácet. Poté jsem uspokojil některé nové kamarády (kteří s největší pravděpodobností věří, že jsem malomocný) a běžel domů.

Střel jsem to a pokusil jsem se debatovat o tom, co je horší – booger nebo krev?

A rozhodl jsem se ležet na podlaze se svým jediným kamarádem a také si zdřímnout kočičí … (to bylo poté, co jsem to vyčistil, ale stále můžete vidět značku)

Moral of the Story: Kdokoli může spustit blog, i když jste vlastně nejhorším selfie Takerem, ne tak velkým běžcem, máte bezlepkovou dietu, publikujte svůj oděv dne, kdy jste právě nadšeli svůj zápas oděvu, Jezte polovinu jídla před získáním obrázku … pokud vám nevadí zveřejnit jej na webovém stroji.

Konec.

Otázka: Co je horší – Boogers nebo krev?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

PodílPokračujte s nimi:

Šťastný nový rok od Run Eat Repeting!

Šťastný nový rok od Run Eat Repeting!

šťastný nový rok!! Vrátím se z volna LIL a chci vám poslat nejlepší touhy pro rok 2022. Chyběl mi, stejně jako blogování, stejně jako f

Q&A -May Part 2 – Nechám své mladé lidi běžet? přesně to, jak jsem zůstal inspirován zdravým stravováním …

Q&A -May Part 2 – Nechám své mladé lidi běžet? přesně to, jak jsem zůstal inspirován zdravým stravováním …

Ahoj! Jak to jde? Mám od vás nové kolo obav i vaše online běžící kamarády! To bylo několik skvělých q

Top 5 běžících, stejně jako aktualizace života, stejně jako 5denní běh rychlejší výzvy

Top 5 běžících, stejně jako aktualizace života, stejně jako 5denní běh rychlejší výzvy

Ahoj! chyběla jsi mi! Všimli jste si, že jsem byl pryč? Ne?? Možná jsem byl unesen !! Někdo měl volat P

obavy, stejně jako odpovědi na opakované clony, podcasty a dny uzdravování

obavy, stejně jako odpovědi na opakované clony, podcasty a dny uzdravování

Jak dlouho přesně se zotavujete po půlmaratonu? Běžel můj první první plný maratón a také jsem přemýšlel, jak dlouho vzlétne … tipy pro

Běží po dešti a přípravě jídla

Běží po dešti a přípravě jídla

Protahování a válcování s softballem, tenisovou koulí a pěnový válec. Trader Joes Vegan Rainbow Wrap. Nejzábavnější Instagram th

Spusťte zprávu pro 6. až 12. května

Spusťte zprávu pro 6. až 12. května

Ahoj! Jaký byl váš běh a také jíst tento týden? Tady je moje kolo běhu, jídla, vtipného, ​​náhodného i aktualizace z Argentinská fotbalová reprezentace Dres th

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.