Nejlepší Groupon mého života – skupinový výlet do čínského hotelu Informace a dotazy

, dostal jsem Groupon pro svou cestu do Číny před měsíci a měsíci. Je to někde, kde jsem chtěl jít zvážit, že jsem byl dítě (myslím, že jsem byl inspirován nějakým filmem sezamového velkého ptáka v čínském filmu).
Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního těla pro běžce! Vyzkoušejte toto cvičení rychlé síly doma pro vaše nohy, boky a glutes. Není potřeba žádné vybavení.

Glute Bridge
Onedlíky – alternativní strany
Véčky – alternativní strany

Získejte mnohem více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
04:49

Tak jako tak. Když se e -mail Groupon objevil na dohodu, skočil jsem na ni, protože pokryl let z laxní, hotely, několik jídel a průvodce exkurzí, aby nás zavedl k vrcholům. Při cestování nejsem fanouškem exkurzí s průvodcem, protože ráda prozkoumávám a dělám svou vlastní věc. Z tohoto důvodu jsem nikdy nebral skupinovou exkurzi.

Ale nevěděl jsem, jak mluvit jedním slovem Mandarin a věděl jsem, že se nemohu pokusit ani číst známky (na rozdíl od evropských zemí, kde vám kniha překladu jazyka může pomoci z džemu), takže jsem byl naprosto otevřený a Skupinová exkurze do Číny.

A jsem tak potěšen, že jsem to udělal. Byl to výlet na celý život a celou dobu jsem si pořád říkal: „Jsem v Číně !!!“.

Před získáním cesty Groupon bych navrhl zkontrolovat webovou stránku operátora exkurze. Kontrola TripAdvisor pro přezkumy dotčených exkurze / hotelů / společností. Zkontrolujte také ceny letu a hotelu, abyste se ujistili, že je to vlastně dobrý obchod!

Tato exkurze byla kompletní balíček, který zahrnoval let, hotely, spoustu jídel a průvodce exkurzí s autobusem/letem zahrnutým na každé místo. Bylo to přes chinatour.com. Jsem si jistý, že to byl skvělý výlet do Číny.

Peking – Zůstali jsme na čtyřech bodech Sheraton v Pekingu. Byl to skvělý hotel s ještě hezčí tělocvičnou. Úžasný zákaznický servis. Poloha byla dobrá, 5 minut chůze od velkého centra a metra.

V noci, kdy jsme se tam dostali, jsme si koupili pokojovou službu (jedna Borussia Dortmund Dres z několikakrát nebyla zahrnuta), protože jsme byli vyčerpaní po přistání v 5 hodin ráno a prozkoumání zoo a olympijského stadionu v Pekingu. Bylo to skvělé! Tato dýně je plněná chutnými houbami a skutečná dýně byla také dobře a lahodná.

Tělocvična měla také pozoruhodný bazén a úžasné šatny! Jedna špatná věc je, že mnoho tělocvičny se neotevřelo až do 6:30 nebo později. Vlastně se mi podařilo přimět tento hotel, aby se pro mě otevřel brzy, ale nikdo z ostatních to neudělal. Čtyři hvězdy !!!

Zatímco jsme v Pekingu prozkoumali letní palác, zakázané město, úžasná zdi Číny a Snack Street. Tyto články si můžete přečíst zde:

Čínské pandas a olympijský stadion

Snack Street

Chůze po úžasné čínské zdi

Celý čaj v Číně

Z Pekingu jsme letěli do Šanghaje!

Scény z mého běhu Šanghaje

Zkoumání Šanghaje

Dalším hotelem byl Grand Metro Park v Jiangsu.

Naše skupina byla prohlídka, jídla nebo cestování po celý den. Když jsme se každé ráno setkali s lobby, bylo to mezi 8:00 a 8:30. Vrátili bychom se až po 20:00 každou noc a byli jsme unavení. Takže jsem nahrál jeden blogový příspěvek dnů a kopl co nejvíce zpět před příští den dobrodružství!

Všechny hotely používaly WiFi, ale nebylo to vždy nejlepší. Bylo to bezplatné v hale všech hotelů, v nichž jsme zůstali. V pokojích byla placená možnost, ale nebyla to příliš silná a šla by dovnitř a ven, takže jsem ji přestal dostat.

To byla další noc, kterou jsme si sami vyrazili. Nemluvili jsme o žádné čínštině a mimo Šanghaj, což bylo opravdu obtížné. Mnoho restaurací mělo v nabídce obrázky, některé měli také angličtinu. Komunikace s motoristy taxi byla však velmi obtížná.

Tip: Ujistěte se, že máte název místa, které chcete jít, a váš hotel v místním jazyce (který se liší v různých částech země). Náš taxi motorista nepoznal anglické jméno našeho hotelu (neočekávali jsme, že bude, ale upustil kartu podél cesty).

Snídaně v každém hotelu byla úžasná! Jsem velký milovník snídaně, takže to pro mě to bylo vrchol. Každý hotel měl snídani bufet zahrnut do naší turné. Na snídani byly možnosti „západní“ a „čínsky“.

Dalším hotelem byl Crowne Plaza Hangzhou.

Tip: Před odjezdem zkontrolujte počasí v každém místě, které se odhlásíte. Peking a Šanghaj jsou daleko od sebe s různým počasím!

Exkurzní autobus … byl skvělý. Pravděpodobně se hodí 40 lidí a na naší turné bylo 26. Navíc všichni byli velmi cool! Udělali jsme kamarády se všemi neuvěřitelně rychle vzhledem k tomu, že jste s nimi v autobuse, celý den visí a všechny obědy a večeře byly „rodinným stylem“.

Zůstali jsme v renesanci v Šanghaji. V Šanghaji jsou dvě renesanční místa – ujistěte se, že se dostanete ke správnému!

Běží v Číně

Běžel jsem venku jen jednoun Čína a to bylo v Šanghaji. (Neměl jsem čas mimo to.)

Naštěstí byl náš hotel v Šanghaji tím nejlepším místem, kde se mohl spustit vzhledem k tomu, že byl poblíž Central Parku. To Sport Club Internacional Dres bylo jediné místo, které jsem viděl, jak ostatní lidé (místní čínští) chodí na cvičení. Byl tam také jeden další běžec! Spousta lidí také dělala Tai Chi v parku (v Pekingu jsem také viděl hodně Tai Chi).

Před spuštěním v Číně musíte zkontrolovat kvalitu ovzduší. Toto je index kvality ovzduší pro Peking.

Cítil jsem se úplně v bezpečí v Pekingu a Šanghaji a byl bych v pořádku, když jsem tam běžel venku, kdybych měl čas a vzduch byl dobrý. Scénáře to bohužel nedovolily. Kvalita ovzduší však byla v Pekingu opravdu špatná ke konci cesty.

Otázky o Číně od vás

Otázka: Jak to bylo používat Groupon? Byla cesta inzerována? Doporučil byste to?

Odpověď: Bylo neuvěřitelně snadné používat Groupon. Musel jsem zavolat společnosti, abych jim dal vědět, že jsem to dostal (versus to dělám online) a odtud to byla snadná interakce e -mailem.

Výlet byl tak, jak byl inzerován, a mám pocit, že průvodci exkurzí šli nad a za sdílení informací a ujistěte se, že byli všichni účtováni a v pořádku.

Absolutně bych to doporučil.

Otázka: I když doporučíte skupinu exkurzí, myslíte si, že byste byli v pořádku bez jednoho? Jako jen ty a manžel

Odpověď: Pro kdekoli ve Střední Americe nebo Jižní Americe nebo Francii/Španělsku/Velké Británii, ano. Ale jazyková bariéra by byla obtížná zbavit se bez exkurzní skupiny. Nebylo by to nemožné, ale nebyli bychom schopni vidět tolik, protože by bylo trvalo mnohem déle, než by se dostala místa a komunikovala. Myslím, že je to neuvěřitelně bezpečné, to není vůbec problém. Pokud by nemluvilo o práci jazyka, bylo by to jen odrazující a časově náročné.

(Cestoval jsem přes Kostariku, Panama, Paříž a mnohem více bez průvodce.)

Otázka: Co musím jíst v Číně? Jak to udržujete v bezpečí, pokud jde o stravování?

Odpověď: Slyšel jsem a četl jsem, že nejím nevařenou zeleninu nebo ovoce, které se pěstuje v zemi z bezpečnostních důvodů. Nejsem lékař nebo vědec, takže jsem se jen pokusil dodržovat tato doporučení, než je zpochybnit. Nebyl jsem o tom neuvěřitelně náboženský, měl jsem pár kousnutí salátu v jedné restauraci a něco jiného, ​​co si nepamatuji, jsem si jistý.

Náš průvodce exkurzí nenavrhoval, abychom jedli zvláštní jídlo na ulici Pekingské svačiny, ale chtěl jsem to zažít, takže jsem se rozhodl jíst hedvábný červ a chobotnice.

Miluji čínské jídlo. MILOVAT. Takže jsem se opravdu potěšil ze všech jídel. Nejprve jsem všechno zkusil a pak jsem se přitahoval k mým oblíbeným. Ke konci cesty byli ostatní ve skupině „nemocní“ čínského jídla a dokonce dostali pizzu v jednom bodě. Já ne. Miloval jsem každé jídlo.

Na cestě byli dva vegetariáni. Vzhledem k tomu, že jsme jedli rodinný styl a ne objednávali (existovala spousta různých jídel, které by restaurace přinesly), poukázali na vegetariánská jídla. Na této cestě by nebylo snadné být vegetariánem. To pro mě bylo opravdu neobvyklé. Mnohem více o tom později, Argentinská fotbalová reprezentace Dres protože by to mělo mít vlastní příspěvek.

Otázka: Máte nějaké dotazy týkající se jídla v Číně?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.