Návrhy sprchy pro běžce

Toto je sponzorovaná publikování, které jsem napsal jménem Vagisilu. Všechny názory jsou 100% důl.

Ahoj! Dnes pracuji s Vagisilem, abych se podělil o některé návrhy na udržení zdravého těla a vyváženého po tréninku nebo běhu. Pokud jste závislí na cvičení nebo běhu, s největší pravděpodobností se budete mnohokrát týdně zpotit. To je dobré!!
Moje nejnovější videa

Maratónový tréninkový den 6
Marathon Training Den 6. Spuštění aktualizace blogu.

Více videí

0 sekund 1 minuta, 19 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 2
01:45

Žít
00:00
08:21
01:19

Ale chápu, že několik z vás, kteří běží po instituci nebo práci, bere mnohem více než jednu sprchu denně a to může způsobit kožní problémy nebo jiné problémy. Pojďme si tedy povídat o některých návrzích sprchy pro běžce …

1. Fitness Center Run Hair:

Toto je nejvýznamnější stížnost pro mnoho běžců – „Moje vlasy jsou velmi zpocené, stejně jako to musím právat každý den!“

Všichni nám však byli znovu řečeni znovu a znovu, že se od nás neočekává, že budeme si denně prát naše vlasy, protože pokud to uděláte, je to významná frustrace pro vaši domácnost i instruktor 2. třídy i na podzim, stejně jako obloha také podzim Jak všichni pochopí, že to bylo od doby, kdy si vaše vlasy každý den praní. metoda jít.

Jak zabránit mytí vlasů každý den:

– Umístěte to metodou, která zůstává nanesena, a také nezhroutí další pot z vašich ramen. To záleží na vašich vlasech, takže zkuste Sanfrecce Hiroshima Dres několik různých metod, dokud nezjistíte, co pro vás funguje. Připněte zpět jakýkoli typ vlasů, které se přilepí k vaší dohodě nebo krku.

– Nechte na hlavě nějaký prostor, abyste se potu dostali ven. Nedělejte velmi těsný ocas poníka nebo buchtu, která je přilepená k hlavě. Využijte silné gumové pásmo, které držíte vlasy, ale zatlačte je a také trochu vytáhněte základnu copu, abyste jej uvolnili z hlavy.

– Až skončíte s během, sundejte to a otřete jakýkoli typ dalšího potu. Poté ji vložte do čepice, když se sprchujete.

– Ze sprchy vysušte jakýkoli typ opět pobytu mokrých oblastí. Nechte jej úplně uschnout a využívá suchý šampon. styl jako obvykle.

Uznávám, že to nemusí fungovat na Floridě v červnu 12 mil, ale to může fungovat pro kratší běhy i mnohem častěji v zimě. Pokud jste však žena „umyjte si vlasy každý den“, zkuste to, když s těmito návrhy a také zjistíte, zda to funguje. Teď, když jsem přišel na to, co funguje pro mé vlasy, je mnohem jednodušší vyhnout se několika dny v týdnu.

2. Využijte mírné prádlo na tělo – a také speciální prádlo pro citlivé oblasti.

Pokud běžíte, potíte se, zasahujete na opalovací krém, stejně jako klouzání těla, roztříštění a také se sprchujete po celou dobu, možná budete chtít myslet na prádlo na tělo, které je na vaší kůži jednoduché, stejně jako ho ne dráždí ani ne dršláte ani sušíte ven.

Nošení neřekatelných spodních nebo těsných oděvů (ahem, běžící šortky) může podpořit nežádoucí nahromadění vlhkosti, které může zkazit rovnováhu pH ve vagíně-příčinu kvasinek #1, BV a další podráždění. Vagisil je speciálně formulován jako pH vyvážený a jemný, aby udržel tuto oblast vašeho těla zdravou.

Kromě toho může s použitím podřízených spodních nebo těsných oděvů (ahem, běžící šortky) podpořit nežádoucí nahromadění vlhkosti, které může narušit rovnováhu pH ve vagíně-příčinu kvasinkových infekcí #1, BV, stejně jako další podráždění, stejně jako další podráždění . Upřímně řečeno, cokoli může vyhodit váš rovnováhu PH, jako je běh, cvičení, těhotenství, vaše období … dokonce i sex! Proto může být skvělý koncept používání prádelny Theph Balandry, když jste ve sprše na vrcholu jakéhokoli jiného specializovaného sprchového výrobků, které využíváte k tomu, abyste do svého života přinesli rovnováhu.

Laundry Vagisil PH je jediné prádlo s laktoprebiotikem, které je klinicky prokázáno, že pomáhá ženám zachovat zdravé pH, aby se cítily pozitivní a také čisté po celý den. Je navržen tak, aby čistil, chránil a zachoval zdraví a wellness vaší mnoho intimních oblastí. Kůže kolem vaší ženské oblasti je nejcitlivější i jemnější součástí vašeho těla a ve skutečnosti má speciální potní žlázy, které se liší od těch, které se nacházejí v mnoha jiných oblastech vašeho těla. Vůbec sem netušil!

Tip: Pokud máte popáleniny na jiných částech těla, možná budete chtít přemýšlet o jejich vymývání necelém mýdlem, abyste se snížili na bodnutí. Udržování sprchy na chladnější straně může také pomoci uklidnit řezy, ale na to však nepřijímám dost!

3. Prohlédněte si nohy:

Nyní, když jsou dobré a také čisté (po sprše), zkontrolujte nohy na puchýře, odrazení a pěstované nebo pohmožděné nehty.

Je nezbytné udržet si nehty na nohou a dokonce i pomáhat jim zabránit neustálým narážením na přední straně běžeckých bot a nakonec zčernat a dokonce i potenciálně spadnout!

Pokud zachytíte prst kolem hřebíku a bolí na jedné straně, což může být známkouZarostlý hřebík se začal kopat do pokožky. Ujistěte se, že je oříznut a neroste se do vaší pokožky. Můžete to namočit a pokusit se uvolnit hřebík a motivovat jej k přímému pěstování nebo dělat to, co dělám, stejně jako vidět profesionála.

Pokud vždy dostanete puchýř v jedné konkrétní oblasti, přemýšlejte o změně ponožek nebo bot. Nevybírejte na to, ale v případě potřeby však eliminujte tlak a pak jej nechte uzdravit.

Nezahrnujte nohy dolů k kosti – některé mozoly nebo drsné skvrny mohou chránit vaše nohy před získáváním puchýřů, jakož i tím, že pokožka, tak i měkká i holá, vám mohou poskytnout problémy. Proto je nezbytné porozumět vašemu tělu.

Proveďte rychlou hlavu až k patě, kdy nebo dvakrát týdně, a zkontrolujte jakýkoli typ opakujícího se roztříštění, zarudnutí nebo podráždění kůže.

4. Bonusový tip: Jezte do 30-60 minut po běhu, ale nejezte ve sprše.

Mokvické sendviče nejsou bueno. (Neptejte se přesně, jak vím.)

Otázka: Zpíváte ve sprše?

Pokud neříkáte ne, předpokládám, že vůbec nezpíváte …

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

skutečné návrhy na nařízení nových přátel

skutečné návrhy na nařízení nových přátel

Návrhy na vytvoření nových Bayern Munich Dres dobrých přátel jako dospělého. Přesně jak uspokojit nové lidi a přátelství ve vašich 20 letech a 40 let. Run Eat Opakování vid

Bolest nohou pro běžce – návrhy a zdroje pro zranění školení

Bolest nohou pro běžce – návrhy a zdroje pro zranění školení

Nejlepší weby a informace na vrcholu bolesti nohou pro běžce. Běžící bolest nohou může být tendonitida nebo zlomenina napětí. Ch

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Potravinový deník všeho, co jsem jedl jednou snídani, oběd, večeře a občerstvení. Plus

Únorový kalendář pro běžce s Real Betis Balompie Dres rychlejšími tipy

Únorový kalendář pro běžce s rychlejšími tipy

Úplně zdarma tisknutelný kalendář pro běžce. Běh návrhů, jak se rychleji v únoru 2020. Workout Calendar PDF pro plánování běhů a také

Coronavirus pro běžce – co vyžadujete vědět

Coronavirus pro běžce – co vyžadujete vědět

Informace o koronaviru pro běžce. Můžete běžet během ohniska COVID19. Výpis maratonů zrušeno nebo zpožděné D

5 jednoduchých návrhů pro natažení po běhu

5 jednoduchých návrhů pro natažení po běhu

přesně jak se protáhnout po běhu. 5 návrhů, jak začít protahovat pro běžce. přesně jak běžně, stejně jako přesně jak dlouho byste měli strech i E

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.