Proč jsem pokračoval poté, co jsem padl na běh

, toto publikování je ve spolupráci se značkou Band-Aid®. Všechny vyjádřené názory jsou však moje vlastní.

Bez ohledu na to, jak moc se vám líbí běh – když trénujete na půlmaraton nebo plný maraton, obvykle má místo alespoň v jednom z vašich dlouhých běhů, když chcete přestat. Nejen to trochu sorta telefonicky volejte den a také jít domů … Ne.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 2
Marathon Training Journal Den 2. RunEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 1 minuta, 45 sekund

Další
Covid 19 test protilátek
05:19

Žít
00:00
08:21
01:45

Chcete se trvale zastavit s financováním Q a několika slov pro zdůraznění.

Byl jsem tam.

Spadl jsem na běhy.

Moje sluchátka zemřela.

Byl jsem zasažený vosem (už jsem byl předtím umlčeným včelí, ale vosa mnohem více zranila).

Bylo to velmi horké.

Je to mrznutí.

Jako běžci se zabýváme výzvami v typu povětrnostního stavu / kopců / zranění / motivace…

Je to součást dohody.

Nikdy nepochopíte, co se stane v den závodu. Může být krupobití nebo to může být 100 stupňů … váš nejlepší kamarád vás může překvapit na povrchové linii … Aid Stations mohou dojít z elektrolytových nápojů … můžete vstávat pocit jako milion dolarů a PR… nebo to vstát Ráno náhodně bolestivé …

Je těžké předvídat, co se může objevit v den závodu. Takže když se během tréninku vypořádáte s obtížemi, musíte si vybrat přesně, jak s ním chcete nabídnout. Využijte každou výzvu jako šanci na posílení vaší mentální hry.

Nenechte se to zlomit. To je vaše možnost vypořádat se s tímto problémem, dobýt jej a zvýšit svou důvěru před dnem závodu.

Pokud můžete pokračovat (bez nebezpečí zranění nebo nebezpečí), máte možnost vytrvat a rozvíjet fyzickou nebo duševní důvěru (nebo obojí).

Když trénujete na závod, zejména na vzdálenost, kterou jste nikdy předtím neudělali-mohou existovat nepředvídané potíže nebo zády. Mám několik příběhů, jako je tento, stejně jako pravdivé – vždycky jsem nebyl tvrdý. Z doby, kdy jsem udělal něco, o čem jsem věřil, že nemohu, jsem však nejvíce rozrostl.

Pracuji s adhezivními obvazy Band-Aid® a také s Neosporin® + Pain, Itch, Scar Mast, abych sdílel můj příběh #Stickwithit. Je tu jeden konkrétní běh, se kterým jsem se tlačil, a pořád jsem šel, který se mi objevil v Eintracht Frankfurt Dres hlavě, když jsem o tom věřil …

Jednou jsem padl (jo, bylo toho hodně) během běhu, kdy jsem si pokožko po docela špatné koleno. Dělal jsem 5 mil smyčku třikrát po celkově 15 mil. Byl jsem na druhé smyčce, když se moje bota chytila ​​na něco na chodníku a předtím, než jsem to pochopil, jsem se ztěžoval v jedné obrovské zpocené hromadě.

Bylo to trapné. To bolí. Bylo to strašidelné.

Ale když jsem si uvědomil, že jsem nebyl vážně zraněn, vstal jsem, podíval jsem se na své krvavé koleno a věřil jsem o to, co si přeji.

Chtěl jsem se omlouvat. Jakmile jsem si to uvědomil mnohem víc – byl jsem 10 mil do 15 mil. Kdybych se zastavil hned teď, nemohl bych zítra udělat ještě jeden dlouho dlouhý běh, takže mi bude tento týden chybět.

A pochopil jsem, že kromě škrábance jsem měl modřinu, která se pomalu vyvíjela tam, kde jsem narazil na zem.

Takže jsem měl možnost –

Mohl bych se tam zastavit a také zkrátit běh. Byl jsem poblíž mého auta, stejně jako moje koleno, stejně jako ego byly pohmožděny.

Nebo

Mohl bych se oprášit a pokračovat. Mohl bych tento běh vyvrhnout. Nebyl jsem vážně zraněn. Byl bych v pořádku, kdybych pokračoval ještě jednou 5 mil, než zamíří do domu, abych si vyčistil rány.

Rozhodl jsem se to držet a povrch, stejně jako můj běh. Pomyslel jsem si: „Už to saje, že jsem padl, ale bude to horší, když jsem spadl a nedokončil.“

Takže jsem pokračoval. Zasáhl jsem 15 mil a pak jsem šel dům, abych si vyčistil své škrábance a také si poskytl nějaký zasloužený odpočinek (a spoustu zmrzliny pro jeho úžasné uzdravení).

Byl jsem ze sebe opravdu šťastný, že jsem dokončil ten běh. Měl jsem jednoduché. Možná jsem měl úplně oprávněné zastavení a jít domů. Byly chvíle, kdy jsem zkrátil z podobných důvodů. Tentokrát jsem se však tlačil, abych pokračoval. Stejně jako jsem rád, že jsem to udělal.

Když se během běhu vypořádáte se zátarasami, mějte na paměti několik věcí:

Buďte moudří – udržujte své zdraví a wellness a také zabezpečení primární priority.

Buďte silní – pamatujte, že jste běžec. Jsi FC Tokyo Dres tvrdý. Trénujete na závod!

Buďte přijetí – máte to. mít důvěru v sebe. Vyberte další krok a přemístěte vpřed.

OTÁZKA: Jak přesně mnohokrát v 1 závodním tréninkovém cyklu (jakéhokoli typu vzdálenosti) se zabýváte obrovskou obtížností nebo překážkou?

Jak se s tím vypořádáte?

Pošlete mi sešit

2Save

Sdílení se stará!

2Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Stoh na míle běžící potíže s finišerem finišeru

Stoh na míle běžící potíže s finišerem finišeru

Roční zásobník na obtížnosti míle je blízko povrchové linie! Jak přesně jsi to udělal? Label @RuneatrePeat na Instagramu s

nejlepší potvrzení pro běžce

nejlepší potvrzení pro běžce

Zde je seznam 51 pozitivních potvrzení pro běžce. Dnes jsem o nich diskutoval na Instagramu, protože možná nepoznáte

Co se stane, když začnete rychle běžet

Co se stane, když začnete rychle běžet

Úplně první maraton, který jsem dokončil, cítil se silný a rychle se objevil, protože jsem viděl kamaráda, když jsem procházel začátečníkem. On žije

Proto běžím

Proto běžím

Proč běžím. Všichni máme různé důvody, proč provozujeme. Je však úžasné, že se můžeme propojit s během i sociálními médii.

Spuštění obtížnosti Dopey 2022 (Disney World Run Series)

Spuštění obtížnosti Dopey 2022 (Disney World Run Series)

Právě jsem se zaregistroval, abych spustil Dopey Challenge! Nemám kupující výčitky svědomí … nebo bych měl říct, běžec je výčitek – zatím. Já

přesně jak využít techniku ​​běhu / chůze pro Nizozemská fotbalová reprezentace Dres dlouhé běhy

přesně jak využít techniku ​​běhu / chůze pro dlouhé běhy

Přesně jak využít techniku ​​běhu/chůze pro dlouhodobý trénink maratonu. Trik na poloviční maraton a také plné trénink. Proč běh/chůze m

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.