2009 IFBB New York Pro Wrapup!

2009 IFBB New York Pro Wrapup!
John Romano

Další show IFBB New York Pro je v tašce a, jak je vždy obvyklé v New Yorku, byla si pamatová show. Pokud jde o to, pokud Argentinská fotbalová reprezentace Dres jde o Freak, to nebylo konečné až do konce. Před představením se na papíře zdálo, že sestava bude hustá, obtížná posoudit a docela neuvěřitelné sledovat. Všechny tři se zdály být pravdivé. Ve skutečnosti vám mohu říci, že to bylo docela neuvěřitelné sledovat, zejména proto, že náš dobrý kamarád Evan Centopani vyhrál show. Přitom tento úžasný mladý nadějný upevnil svou jasnou budoucí kariéru tím, že začal s vítězstvím. Ve zralém mladém věku 27 let Liverpool FC Dres dokonce provedl tak vzácný výkon, že se v tomto století stal pouze jednou jindy. Kromě Phil Heath se vrhl do profesionálů s vítězstvím poprvé, musíte se podívat do minulého století, abyste našli další podobný výskyt. Evan je docela působivý exemplář. Je to dobře vypadající dítě s úžasnou symetrií, podivnými zbraněmi, na místě za podmínek a téměř žádné chybějící kousky. Řeknu, že vypadal příliš dehydratovaný. Chybělo mu trochu hloubky na jeho horní/střední záda, díky kterému vypadal trochu příliš dvourozměrně. A jeho prezentace potřebuje práci. Ale vybírám nits. Evan vypadal každý centimetr poprsí-out profesionála a zaslouží si hlavní rekvizity, aby to udělal poprvé.

Na druhém místě Dennis James přinesl ještě vylepšenější verzi sebe. Zdá se, že DJ zdokonaluje svou postavu pokaždé, když se dostane na pódium s dalším vylepšením již tak nebezpečného těla. Pokud tam visí dostatečně dlouho, nakonec to přibije a vítězství bude jeho.

Čerstvý z důchodu Marcus Ruhl svrhl dům s bouřlivými zpěvy „Ruhl, Ruhl, Ruhl…“. Jeho třetí místo skončilo s ním lépe než s davem. New York prostě miluje šílence a jsem si jistý, že by milovali Marcuse, aby vyhrál. Přinesl jedno ze svých nejlepších představení od doby, kdy vyhrál show v roce 2002. Byl podivný obrovský – největší v show za 278 liber – a všechny trpasličí. Bylo dobré vidět Marcuse zpět na pódium. Na otázku, zda bychom ho někdy viděli soutěžit, byl Marcus nekommoný. Určitě doufáme, že pokračuje, protože Marcus je blázen a všichni milujeme šílence.

Silvio Samuel vzal zklamání čtvrtého na hlasitý sbor boosu. Navzdory názoru davu se Silvio podíval. Chyběl mu skartova podpisu, že by se vyřešily další dva týdny diety. Jsem si jistý, že letos uvidíme, že Silvio vyhraje alespoň pár dalších show. Dnes večer Sao Paulo FC Dres však byl pryč a musel se spokojit s tím, co dostal.

Hidetada Yamagishi završila prvních pět s velmi působivou postavou, která by mohla snadno umístit jedno nebo dvě místa vyšší. Tenhle chlap se neustále zlepšuje pokaždé, a já jsem katóza.

Velmi tvrdá třída 202 byla vyhrána druhý rok v řadě šíleně fenomenální Kevin English. Kevin vypadá, že váží 250 a asi před šesti měsíci to vlastně udělal! Jak se dostal na 202 a kam šlo 48 liber, nikdy to nebudeme vědět. Víme, že ten chlap je blázen – prostě neskutečný. Má značné zbraně, malý pas a směšné nohy … nic nechybí. Angličtina snadno manipulovala s Markem Dugdaleem (2.) a Davidem Henrym (3.) dnes večer. Dalším krokem je nárok na titul nejlepšího kulturistiky 202lb na zúčtování Olympia 202.

Kulturistika žen, kterou Cathy Lefrancois šikmo vyhrál druhý rok v řadě. Letos byla pozoruhodná – naprosto vyleštěná ohromující rutinou, úžasnými vlasy a jiskřivým oblekem. Postava moudrá, nemyslím si, že by bylo něco lepšího, co by mohla udělat. Její stav byl na místě a měla všude pruhy. Cathy porazila veterána Betty Pariso (2.) a Rosemary Jennings (3.) s jednomyslným prvním místem.

Soutěžní fotogalerie

Video zabalení s Dave & John

Zdroj článku

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.