Komerční zařízení, které je odpovědné po zaplacení rezidenčních odměn za pohled za náklad za UFC 150

přidáním k archivovaným rozhodnutím UFC PPV pirátství v tomto webu, důvody k rozsudku tento týden zveřejnily soud USA, SD Alabama (Joe Hand Propagations (Joe Hand Propagace Inc v. Beech) Nalezení obžalovaného odpovědného za náhradu škody po objednávce UFC 150 na rezidenční bázi, ale vystavení události v komerčním zařízení.

Při nalezení obžalovaného odpovědného okresního soudce Kristi Dubose za Feyenoord Dres předpokladu následující důvody:

Ve své odpovědi na návrh Joe Hand na souhrnný rozsudek obžalovaní připouštějí, že jsou odpovědní za porušení § 605. (Doc. 23 ve 4 „Proto je žalobce oprávněn na souhrnný rozsudek ohledně práva v otázce odpovědnosti.“ ). Aby byla Buk vicariously odpovědná za její individuální kapacitu a jako důstojník, ředitelka, akcionář a/nebo ředitel kavárny AS Roma Dres podle § 605, musí Joe Hand prokázat, že Beech měl „právo a schopnost dohlížet na porušení a že měl silné finanční zájem o takové činnosti. “ J&J Sports Prods., Inc. v. Arboleda, 2009 WL 3490859, *5 Srbská fotbalová reprezentace Dres (M.D. Fla. 27. října 2009). Buk je „jediným manažerem, členem a prezidentem“ kavárny a jediným jednotlivcem, který o něj má finanční zájem. (Doc. 21-9 při 2-3). Beech připustila, že vydala objednávku pro UFC 150 a že se ukázala v kavárně 12. srpna 2011. (Doc. 23-1). “Joe Hand má nárok na společnou a několik odpovědnosti za škodu proti [Beech] v individuální a firemní kapacitě.” Joe Hand Promotions, Inc. v. Blanchard, 2010 WL 1838067, *3 (S.D. Ga. 3. května 2010).

Na základě skutečností před ním soud zjistí, že je nesporné, že Joe Hand prokázal, že žalovaní ve skutečnosti zachytili a zveřejnili UFC 150 v komerčním zařízení, aniž by obdrželi povolení od Joe Hand, které obžalovaní nezpochybňují. Soud poznamenává argument obžalovaných, že za UFC 150 zaplatili televizi pro UFC 150, ale zůstává faktem, že obžalovaní nezískali řádná komerční práva na výstavu od Joe Hand, který tato práva považovala za výhradně. Obžalovaní jsou tedy odpovědní za neoprávněné vysílání boje UFC. V souladu s tím návrh Joe Hand na souhrnný rozsudek ohledně odpovědnosti za hrabě 1 přinesl pod 47 U.S.C. § 605, je uděleno.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Internetové prohlížení UFC PPV Sidetracks Piracy Procutition OsPather 20, 2016in “Piracy”
Soud zjistí, že federální zákony o pirátství lze použít k stíhání internetového streamovanu 15, 2016 v „pirátství“
„Loser Pays“ v žalobkách na pirátství UFC je jednosměrná ulice 26. cesty 2017 v „pirátství“

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.