Studie – Dehydratovaní zápasníci trpí zvýšeným poškozením kosterních svalů

v mém pokračujícím úsilí o zdůraznění bezpečnostních studií řešení bojových sportů byla zveřejněna v časopise Journal of Physical Medicine Science studující dehydrataci a poškození kosterních svalů u elitních zápasníků.

Studie zahrnovala sedmdesát dva elitní zápasníky, kteří se účastnili tureckého mistrovství zápasů a odhalili, že dehydratovaní zápasníci trpěli vyšší úrovní poškození kosterního svalstva než zápasníci, kteří nebyli dehydratováni. Autoři nabídli následující shrnutí:

Stručně řečeno, rychlé a/nebo vyšší úrovně úbytku hmotnosti před konkurencí přinesly rozdíly v úrovních hydratačního ukazatele zápasníků. Poškození v kosterních svalech dehydratovaných zápasníků bylo větší než u hydratovaných, ale v hladinách zánětu nebyl nalezen žádný rozdíl. Pokud je nutné zhubnout před konkurencí, měli by to sportovci udělat způsobem, aby dosáhli postupného a prodlouženého hubnutí po určitou dobu v závislosti na cíleném úbytku hmotnosti. Kromě toho, zatímco sportovci zhubnou, měli by udržovat úrovně ukazatelů poškození kosterních a kosterních svalů v rámci jejich referenčních rozsahů prostřednictvím ergogenních pomůcek. Ergogenní AIDS tedy bude hrát roli mediátoru pro zápasníky, kteří chtějí prokázat maximální výkon a vést zdravý život.

To slouží jako další ukazatel pro regulační orgány, které umožňují rychlé extrémní snížení hmotnosti před konkurencí a dehydratací, která doprovází SS Lazio Dres tuto praxi, není v rozporu s péčí o bojové blaho, ústřední princip prohlášení o bojových sportovních sportovních provizích.

Úplný krátký článek je zde přístup k dehydrataci, poškození kosterního svalu u zápasníků

a níže je abstrakt článku –

Abstraktní. [Účel] Tato studie byla zaměřena na identifikaci úrovně ztráty hmotnosti a hydrataci před soutěžemi mezi elitními zápasníky a po dehydrataci identifikovat poškození kosterního svalstva a hladinu zánětu. [Předměty] Sedmdesát dva elitní zápasníky, kteří se účastnili tureckého wrestlingového šampionátu. [Metody] S pomocí specialistů bylo z předloktí žil zápasníků odebráno 5 cc krve. Byly provedeny laboratorní analýzy Na+, Bun, Glukózy, CK, LDH, AST, ALT, C-RP. Pomocí matematického vzorce pro hydrataci byly vypočteny hladiny POSM sportovců. [Výsledky] Zápasníci byli rozděleni do dvou skupin na základě Borussia Dortmund Dres stavu hydratace. Mezi ukazateli hydratace byly významné korelace hodnot Na+, BUN a PBWL. Mezi hodnotami AST, LDH, CK a indikátory poškození kosterních svalů byly významné rozdíly mezi hodnotami AST, LDH, CK obou skupin, ale mezi hodnotami zánětu nebyly žádné významné rozdíly mezi hladinami zánětu a hodnotami C-RP ve skupinách. [Závěr] V úrovních Southampton FC Dres zánětu mezi zápasníky neexistovaly žádné rozdíly, ačkoli dehydratovaní zápasníci trpěli vyšší úrovní poškození kosterního svalstva než zápasníci, kteří nebyli dehydratováni.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Studie – Rychlé extrémní snížení hmotnosti rizika Hypernatremické reakce pro Wrestlers June 20, 2017 v „bezpečnostních studiích“
S katastrofou po ruce se reforma na váze zaměřuje na 27. 27. 2013 v „bezpečnostních studiích“
Bojová sportovní bezpečnostní literatura UpdateNoVovember 15, 2013 v „bezpečnostních studiích“

Leave a Reply

Your email address will not be published.