NCAA propaguje sportovního prokurátora Donalda Remyho na hlavního operačního policisty

Prezident NCAA Mark Emmert povýšil Donalda Remyho, bývalého partnera Latham & Watkins, na provozní policista sdružení. Remy bude sloužit jako druhé velitelství společnosti Emmert a dohlížet na každodenní operace národního úřadu NCAA, což umožní Emmert rozšířit svou vnější interakční funkci prezidenta.

Remy, dříve výkonný viceprezident pro právo, politiku i správa věcí veřejných, bude pokračovat jako hlavní právní ředitel NCAA. Cari Van Senus byl povýšen na viceprezidenta pro politiku a také zůstane Emmertovým šéfem štábu.

Emmert rovněž odhalil, že produkuje nastavení viceprezidenta pro slyšení, které bude hlásit Remym. Tento viceprezident bude fungovat jako přímý styk k výborům pro přestupky, odvolací Katarská fotbalová reprezentace Dres výbory pro přestupky, jakož i panelu nezávislého řešení a bude dohlížet na zaměstnance, kteří tyto výbory podporují. Nezávislý panel Montpellier HSC Dres pro usnesení byl uznán dodržováním návrhů z kompenzace na vysokoškolském basketbalu.

NCAA vysvětluje novou funkci Remyho takto: „Zachovává a vytváří politiky, které propagují sdružení, jakož i kulturu národní kanceláře, jakož i vidění a také zaručuje koordinaci konzistentních i dopadných komunikačních technik a zasílání zpráv jménem jménem jménem za jménem NCAA i její partneři. Dále styly a implementuje strategie interakce, plány a postupy pro obchodní partnery i šampióny, kromě těch, které jsou zahrnuty do soudržných systémů, v dynamickém prostředí. V rámci národního úřadu Remy spolupracuje s prezidentem na stanovení rozsáhlých cílů pro soukromý i systémový výkon a růst, hodnotí výkon analýzou a překládá data i metriky. “

Rovněž bude pokračovat ve své právní kapacitě, což znamená, že „dohlíží a také vede efektivní právní vztahy s vládou a politickou strategií. Vede základní soudní spory a jednání o smluvách při budování a zachovává produktivní LOSC Lille Dres spojení s regionálními i národními tvůrci politik. Je zahrnut do řemeslného řízení a obhajuje vhodné pozice založené na údajích o různých problémech, včetně akademiků, amatérství, atletické soutěže, zdraví a zdraví, a také zabezpečení a zároveň zajišťují, aby jeho reportovací oddělení obsluhovala a podporovala studentské atlety,, a také podporují studenty-atlety,. NCAA i členské instituce. “

Před NCAA byl partnerem společnosti Latham & Watkins a předsedou celosvětové skupiny metod, zastupoval jak jednotlivce, tak i obchodní klienty v pokročilém vyšetřování, jakož i sborník, včetně dodržování zákonů Worldwide Company. Rovněž vedl složité občanské žaloby, doporučoval dilema a asistované podnikání ve sporech, včetně smluv s federální vládou. Remy také zastával pozice správy vedení ve vládě a podnikatelské prostředí, včetně zástupce asistenta generálního prokurátora na ministerstvu spravedlnosti; asistent generálního poradce americké armády; legislativa úředníkovi 6. odvolacího soudu USA; stejně jako senior viceprezident, zástupce generálního poradce a hlavní policista pro dodržování předpisů ve společnosti Fannie Mae. Založil obhajobu i spravedlnost pro tým prezidentského posunu USA. Rovněž mnoho let strávil dobrovolnictvím jako amatérský basketbalový trenér Athletic Union v oblasti Washingtonu, D.C. finanční fond.

Remy má bakalářský titul v oboru politologie na Louisianě, specifikuje univerzitu, kde promoval s vyznamenáním a byl pověřen druhým poručíkem v americké armádě. Získal doktorát Juris z Howard University Institution of Law, kde promoval na vrcholu své třídy.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.