Legální rozpis možností UFC, který se zabývá aktualizací rozhodčího kopu Roye Nelsona

18. listopadu 2016 – Brazílie Super Justice Court of Sport nyní tuto záležitost řešil a podal Nelsonovi pokutu 24 000 $ a 9měsíční pozastavení.

_____________________________________

V UFC Fight Saúdskoarabská fotbalová reprezentace Dres Night 95 Roy Nelson neuvěřitelně kopal rozhodčího Johna McCarthyho po vnímaném pozdním zastavení. To narušilo těžkou váhu, která věří, že musel způsobit zbytečné škody svému soupeři.

UFC již dříve vyjádřil postoj nulové tolerance k agresi vůči rozhodčím, když Jason High snížil poté, co tlačil rozhodčího s prezidentkou společnosti Dana White, který uvádí Borussia Dortmund Dres následující:

“To Jason High Kid vstal a tlačil rozhodčího – je řezán … Chystám se ho oříznout ….” Nikdy se nikdy netvoříte– dotkněte se rozhodčího, nikdy. Jsi tu hotový. Omlouval se na Twitteru, ale udělal to. “

Není jasné, proč UFC nekonala se stejnou rychlostí proti Nelsonovi, i když problémy řádných procesů mohou dosud vysvětlit nečinnost.

UFC může podniknout smluvní kroky přímo proti Nelsonovi za údajné porušení jeho propagační dohody se společností spolu s politikou stíhacího chování UFC.

Standardní jazyk v propagačních dohodách UFC jim dává široký jazyk k ukončení sportovců, kteří „podstatně porušují, porušují nebo jsou ve výchozím stavu jakéhokoli ustanovení“ smlouvy. Tato ustanovení jsou široká a zahrnují následující požadavky:

„Bojovník se bude chovat v souladu s běžně přijímanými standardy slušnosti, sociálních konvencí a morálky a Fighter se nebude dopustit žádného činu ani se zapojí do jakékoli situace nebo výskytu nebo učiní jakékoli prohlášení, které se bude negativně odrážet nebo přinést bezstarostné pohrdání, skandál, skandál , výsměch nebo opovržení bojovníkovi, identitě bojovníka nebo některého z poboček Fighter, Zuffa nebo některého z jeho důstojníků, manažerů, členů, zaměstnanců nebo agentů. Chování bojovníka nesmí být takové, aby šokovala, urážela nebo urazilo veřejnost nebo jakoukoli organizovanou skupinu v ní nebo nepříznivě odrážející na současné nebo navrhované aréně, hotelu na místě, sponzora nebo takové reklamní agentury nebo jakékoli síť nebo stanice, nad níž zápas má být vysílán. “

Tento požadavek, jak rozšířil politiku stíhacího chování UFC, dále výslovně zakazuje „násilné, ohrožující nebo obtěžující chování“.

Nelsonovy kroky pravděpodobně porušují tyto prenize, které poskytují UFC jednostrannou schopnost ukládat sankce. Možnosti trestu zahrnují „pokuty, pozastavení a odtržení služby“. Tato politika vyvolává pro sportovce řádná procesní práva včetně rozhodčího procesu.

Pokud UFC podnikne opatření, může Nelson tvrdit, že pokud by jeho jednání nepředstavovalo porušení regulačních požadavků, jeho jednání nepředstavuje porušení této politiky, i když by to byl těžký prodej. Nelson může také poukazovat na zdánlivé nekonzistentní uplatňování této politiky s akcemi, jako je Fabricio Werdum, který kope protikladný trenér, který nedokázal vyvolat disciplínu UFC.

V konečném důsledku je pochybení v kleci nejlépe řízeno atletickými provizemi, které mají za úkol dohlížet na integritu sportů, které regulují. Jakmile se řádný proces odehrává s ohledem na jakékoli regulační důsledky, že by byla UFC na pevnější půdě, aby spouštěcí sankce vytáhla spoušť. Brazilská atletická komise pomalu přijala opatření s regulační ságou, Bayer 04 Leverkusen Dres která se nyní nyní hraje před Brazíliím vrchním soudním soudem pro sportovní soud. Pro všechny, doufejme, že toto chování řeší brazilská komise spravedlivým a transparentním způsobem.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Roy Nelson pozastavil 9 měsíců, pokutoval 24 000 $ za kopání ReareEnooveNov.
Rozhodnutí o fotbalovém rozhodčího odboru má cenné lekce pro bojovníky UFC zvažování organizování 26, 2021
Právní rámec pro UFC 211 Žádné soutěž o odvolání May 15, 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published.