4 Možnosti židle pro židle (které vás nebudou škádlit vašimi spolupracovníky)

Možná jste slyšeli, že kumulativní sezení bylo spojeno se zvýšeným nebezpečím rakoviny tlustého střeva, srdečními chorobami a také diabetes typu 2 typu 2 . Stejně jako jste možná také zkontrolovali, že stát stále není pro vás tak skvělé. Co tedy má věrný kancelářský pracovník? Chcete -li zabránit nebezpečí zdraví a wellness, která jsou spojena se sedavým, zkuste je změnit jednou z těchto alternativ na stolní židle. Budete se moci soustředit na svou práci a zároveň se starat o své tělo – a dokonce se po cestě vrhnout několik dalších kalorií.

Cvičení míč

Pochopili jste, že ty pulzující cvičební sféry, které vidíte ve fitness centru, lze také použít jako stolní židle? Na rozdíl od konvenčního stolního křesla vás cvičební sféra vybízí k tomu, abyste zapojili své jádro, abyste zůstali vyváženi. Jemné skákání může být zábavnou metodou, která vás udrží na podání a zaměření na vaši práci. Volba odrůdy od přibližně 20 $ za snadnou sféru na asi 150 $ za něco mnohem stabilního s podporou zad.

Cycle Desk

Pokud jste cyklistický ventilátor, přenosná sada pedálu by pro vás mohla být volbou. Gadget pro cyklistiku na stole vám umožní zpracovat nohy při sezení u stolu, což by mohlo vést ke zdravějšímu a mnohem efektivnějšímu. Výzkumná studie z University of Iowa zjistí, že pracovníci, kteří na jejich stolech hodně šlapali Všechno.

Stojící stůl

Ačkoli výzkumná studie ukazuje, že se právě postavení nezbavuje všech potenciálně Brighton & Hove Albion FC Dres nepříznivých výsledků zdraví a wellness, že je sedavá, má výhodu oproti sezení na židli na stole: už jste nahoře! Stojící stoly jsou mnohem více příznivé k pohybu – můžete pochodovat na místě, natáhnout nohy nebo udělat kolo kolem kanceláře, aby se krev proudila. Stejně jako nemusíte pracovat v elegantní kanceláři, abyste se dostali do trendu. Toppery stolů, které vyrábějí police pro váš počítač, klávesnici a mnoho dalšího, mohou zvýšit denní pracovní stanici za přibližně 40 $.

Běžecký pás

Tento prémiový stůl alternative je Gold Basic pro pohyb v práci – umožňuje vám to dostat své kroky a také odpovědět na e -maily ve stejnou dobu! Jedna výzkumná studie ukazuje, že kromě toho, že vás pohybujete, mohou dokonce zvýšit produktivitu běžeckého pásu. Jak přesně tedy přesvědčíte manažera, aby pro vás získal? Učinit z něj skupinovou výhodu. Pracovníci v Kimberly-Clark, zákazníci Fitbit Group Health and Wellness, si mohou zarezervovat čas Španělská fotbalová reprezentace Dres na stolech na běžícím pásu v jejich sídle Irving, TX, kde pro každého sedm zaměstnanců je jeden běžecký pás.

Vše není ztraceno, pokud se stále objevíte s rutinní starou židlí. Můžete proklouznout do kroků tím, že se vydáte dlouhou cestou do prostoru pro přestávku nebo koupelnu, nebo začnete pozvat spolupracovníky na chůzi místo rezervace semináře. Stejně jako výzkumná studie ukazuje, že fidgeting – i když není náhradou za chůzi nebo rutinní cvičení – může také pozitivně Tuniská fotbalová reprezentace Dres přispívat k vašemu obecnému kardiovaskulárnímu zdraví. (Podívejte se na 13 mnohem více metod, jak se aktivní u svého stolu.)

Hledáte to zvednout? Zjistěte přesně, jak Fitbit Group Health and Wellness mohou pomoci vaší firmě založit úspěšný wellness program, zvýšit zdraví pracovníků a wellness i štěstí a také zvýšit spodní hranici.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Neměli byste tyto informace nevyužití k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a wellness. Před změnou stravy, změnou návyků spánku, užívání doplňků nebo spuštění nové rutiny fyzické zdatnosti, vždy zkontrolujte svého lékaře.

Emma Leyton

Emma Leyton šíří slovo o zdravém životě pro zdraví skupiny Fitbit. Emma, nadšenec všech věcí spojených se zdravím a wellness i wellness, má nadšení pro pracovní prostředí wellness a přesně to, jak pozitivně ovlivňuje životy lidí. Můžete objevit její dojíždění pěšky, provozovat kopce San Francisca, pečit růžičkové klíčky v její troubě a také míchat smoothies v její vitamix.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.