Je Ben Rothwellovo vyvýšené TRT vítězství opravdu bez soutěže?

MMA Junkie porušil zprávu, že Ben Rothwell zkontroloval pozitivní na zvýšený testosteron, který dodržoval jeho úspěch nad Brandonem Verou na UFC 164.

Wisconsinské ministerstvo bezpečnosti i odborné služby, které dohlíželo na akci, poskytlo ekvivalent FLAC na zápěstí pro toto přestupky a vydával Rothwell „administrativní varování“.

Možná mnohem Liverpool FC Dres neobvyklejší než tohle je pravda, že se uvádí, že WDSPS nebude převrátit vítězství pro rodáka z Wisconsinu. Kevin Iole získal dodržování komentářů od Marc Ratner UFC:

“Specifikace nikdy předtím neposkytla účinek a v jejich administrativních právních předpisech nebylo nic a zákony, které jim umožnily udělat mnohem víc, než je napsat dopis,” uvedl Ratner, dlouhodobý bývalý výkonný ředitel. Nevada atletická komise. “Vždy se snažíme dělat ideální věc všude.” Kdyby měl tento výsledek v Nevadě, dostal by devítiměsíční pozastavení, takže jsme cítili, že v tomto případě je to správné hrát, pozastavit ho po dobu devíti měsíců. “

Zdá se však, že Wisconsin při lepší kontrole má Real Betis Balompie Dres sílu mnohem víc, než jen složit dopis. Zde je zhroucení:

SPS 196.03 (1) zní, jak je v souladu s „Soutěžícími se smíšenými bojovými uměními se nesmí zapojit do osobního využití drog, včetně všech anabolických steroidů nebo spravovaných látek, podle s. 444.095 odst. 3 písm. C), Stats.

Zdá se, že WDSPS byl přesvědčen, že Rangers FC Dres Rothwell zažil z „legitimního zdravotního stavu“ a schválil účinek pro TRT. Stejně jako všechny výjimky, tento út není bezplatným pro všechny, stejně jako kompenzační horní limity. Jak uvádí IOle, výsledky Rothwellu byly nad přijatelným rozsahem. Je obtížné přesně ocenit, jak mít limity vyšší, než byl vyčištěn, nestanoví Rothwellovi do přestupku této části. Přijetí došlo k přestupku 196.03 (1) Dále se podíváme na nápravná opatření.

Neúspěšné testy medikací vedou k povinné sebeovládání podle legislativy Wisconsinu s čtením 196.03 (9), protože je v souladu s „Pokud laboratorní testování vzoru soutěžícího testu pozitivní na jakýkoli typ alkoholu, léčiva, zvládnutou látku, anabolické steroidy nebo protiprávní látky, látky, Soutěžící bude disciplinovaný. “

Kromě povinné sebekontroly (která zahrnuje možnost mnohem více než jednoduchý dopis, avšak rovněž pozastavení podle 196.01 odst. 1), sekce dále poznamenává, že zápas musí být změněn na soutěž bez soutěže s sekcí bude potřebovat následující:

„Soutěžící, který je disciplinovaný, a také který byl šampiónem soutěže, bude diskvalifikován a rozhodnutí se změní na žádnou soutěž. Výsledky soutěže se nezměnily, pokud byl soutěžící, který je disciplinován, byl poraženým soutěží. “.

Nyní se týká obavy, požádá Vera WDSP, aby dodržovaly své vlastní politiky nebo nechaly ztrátu zůstat na jeho záznamu?

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Atletické provize nemusí zanedbávat hluboké mozkové traumaoctober 4. 2013 v „bezpečnostních studiích“
Proč Vitor Belfort a atleti UFC TRT již nesmí být ve formě boje 5.20 v roce 2015 „Doping“
The TRT Papers – Smíšené kostry bojových umění v The Cloetaugust 9, 2016 s 4 komentáři

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.