NFL pozastavuje tři hráče za porušení protokolů NFL-NFLPA COVID-19

Národní fotbalová liga dnes oznámila disciplínu tří hráčů za porušení společně vyvinutých a spravovaných protokolů NFL-NFLPA COVID-19.

Antonio Brown a Mike Edwards z Tampa Bay byli za další tři hry Olympique Lyonnais Dres pozastaveni. V příštích třech hrách je také nezpůsobilý agent John Franklin III, pokud je podepsán klubem. Všichni tři hráči přijali disciplínu a vzdali se Belgická fotbalová reprezentace Dres toho nejlepšího. Pozastavení jsou okamžitě účinné.

NFLPA zastupovala tři hráče během společného přezkumu NFL-NFLPA s nedávnými obviněními, že hráči zkreslili svůj očkovací status v protokolech NFL-NFLPA Covid-19. Tato recenze tato obvinění podpořila a zjistila, že tři hráči porušili protokoly.

NFL a NFLPA ve společném prohlášení uvedly: „Zdraví VfL Wolfsburg Dres a bezpečnost hráčů a personálu je naší nejvyšší prioritou. Protokoly byly společně vyvinuty a pracovaly s našimi příslušnými odborníky, aby zaručily, že během probíhající pandemie praktikujeme a hrajeme fotbal co nejbezpečněji. NFL-NFLPA společně posiluje jejich závazek a navíc zdůrazňuje význam přísného dodržování protokolů k zajištění blahobytu všech spojených s NFL. “

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.