6 Sneaky Indications, které můžete být zbaveni spánku

těžká víčka a také zívání nejsou jedinými náznaky, že v pytli vyžadujete více času. Vezměte na vědomí tyto náznaky, které požadujete, abyste narazili na svůj čas odložení.

Vaše chuť k jídlu se zvýšila

Nedávná výzkumná studie naznačuje, že být zbaven spánku může mít dopad na ghrelin, hormon, který vám řekne, že máte hlad, stejně jako leptin, hormon, který signalizuje, že jste plný. “Obvykle jsou vyvážené, ale deprivace spánku však může tento poměr vyhodit s více ghrelinem k leptinu,” uvádí poradce Fitbit Sleep Allison T. Siebern, PhD, poradenský docent ve Stanford University Sleep Medicine Center a také jako Sleep Health Sleep Health a také a integrativní program Wellness ve Fayetteville VA Medical Center v Severní Karolíně.

Toužíš toužit po sacharidech

Nespí se dostatečně spojen s jídlem nezdravé stravy. Nedávná výzkumná studie naznačuje, že oblasti mozku spojené s rozhodováním a úsudkem nejsou tak aktivní, když jste spaní jako Španělská fotbalová reprezentace Dres části mozku, které nám říkají, abychom šli za to, co chceme. Jinými slovy, můžete si vybrat čipy i čokoládu přes ovoce a Boca Juniors Dres zeleninu, pokud budete vyžadovat zachycení více Z.

Vaše cvičení jsou slabá

Být zbavený spánku může zapnout vaši energii a motivaci k fyzickému. Může také narušit schopnost vašeho těla zotavit se i opravné práce, protože k této práci jsou zapotřebí konkrétní fáze spánku.

Čicháte a také kýcháte

Váš imunitní systém je armáda uvnitř vašeho těla, která vás brání, když jste vystaveni všemu, co vás může onemocnit. „Deprivace spánku však může přerušit imunitní systém“, uvádí Michael Grandner, PhD, MTR, ředitel Sleep a Wellness Research Study Program na University of Arizona College of Medicine. To znamená, že nemáte přesně stejnou výdrž, abyste udrželi chyby i bakterie na uzdě.

Jsi výstřední

Pocit podrážděné nebo dolů může být známkou deprivace spánku, protože nemáte dostatečnou energii, ale také proto, že deprivace spánku narušuje vaši schopnost ovládat vaše emoce.

Toužíte po kofeinu

Pokud zjistíte, že se dostanete po dalším šálku Java nebo uděláte další běh do rohové kavárny, „to může být signál, že nedostane dostatečný spánek,“ uvádí Siebern. Věřte, proč chcete ten další pohár, jakož i pokud je to ostražití.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Před změnou stravy, změnou návyků spánku, užívání doplňků nebo spuštění nové rutiny fyzické zdatnosti, vždy zkontrolujte svého lékaře.

Michele Bender

Michele Bender je oceněná spisovatelka na volné noze. Napsala pro mnoho médií, včetně kruhu domácnosti, Glamour, Yahoo! Zdraví, Dr. Oz’s YouBeauty, stejně jako The New York Times. Rovněž spoluautory/duchů-zápisy velmi populární knihy pro významné profesionály i pro celebrity. Dva z Everton FC Dres nejnovějších jsou Curly Girl: Příručka a plán hojení imunitního systému.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.