13.1 Věci o maratonu v jižní Kalifornii…

Závod#1 pro rok 2016 je hotový! Dnes ráno jsem běžel po půlmaratonu v jižní Kalifornii. Je to běh, který jsem předtím udělal. Letos mají opravdu výběr závodu osmnácti mil. To je úžasné, ale rozhodl jsem se odstoupit na půlmaratonu dnes ráno na poslední chvíli, protože jsem nazval poškozený špička. #Nobig

13.1 Věci o maratonu v jižní Kalifornii…

1. Pro Atalanta BC Dres SOCAL je to opravdu chladno, takže jsem se rozhodl jít s dlouhými rukávy. Nepřinesl jsem žádný typ výbavy, ale automatické parkování pro tento závod je jednoduché peasy, takže jsem neměl dlouhou procházku od svých aut a nákladního automobilu RB Leipzig Dres na začátek závodu.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 5
Marathon Training Running Blog – Runte Eat Repeat. Plán tréninku 5. den.

Více videí

0 sekund 4 minut, 34 sekund

Další
5 minutové běh zahřívání a
05:34

Žít
00:00
08:21
04:34

2. Rituály před závodem … koupelna, hydratace, O2 zlato, jídlo a veškeré zásoby, které pro závod vyžaduji.

3. Přinesl jsem své post-rasy potřeby (voda, úprava oblečení, quest lišta, ručník atd.) V mém novém tašce Baggalini. (Je to redundantní?)

4. Závod začal hned včas. Bylo to super organizované a také jednoduché objevování registrace, Porta Potties a cokoli jiného, ​​co budete potřebovat.

5. Skvělá podpora davu. Velká část programu je venku a zpět, takže je pro lidi jednoduché.

6. Stážisté provozují LA a také mladí, kteří provozují OC, byli venku v houfech. Líbí se mi to! Jsou to obě skupiny, které školí mladé lidi pro La Marathon a OC Marathon.

7. Moje nohy byly bolestivé od okamžiku, kdy jsem se probudil. Předpokládám, že ve čtvrtek 5 minut vážených dřepů nebylo dost času na zotavení.

8. Program je relativně plochý s několika válci. Velká část programu je na cyklostezce, takže je snadné trénovat tento závod přímo na kurzu.

9. Závod prospívá atletice Woodbridge High Institution Athletics, regionální střední škola.

10. Celý závod jsem měl super těžké olověné nohy. To bylo frustrující. Myslel jsem, že to bylo od squats a také omezené dny odpočinku od konce. Bylo to však nesmírně odrazující. Moje rozdělení však byly stále slušné. Moje typická rychlost na míli byla 8:25

11. Jižní Kalifornie Half Marathon vystoupil v 1:50:31

12. Publikovat občerstvení závodu je úžasné. Vždy existuje tolik cookies i dárků!

13. Natažené v Costco jako podivín.

13.1. stejně jako medaile …

Otázka: Co jste udělali tento víkend (nebo Flamengo Dres jíst)?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.