Výsledky maratonu Camarillo a také rekapitulace

ahoj Polská fotbalová reprezentace Dres z prádelny. Po maratonu se moje pračka úplně zlomila a je to dlouhý příběh včetně nějaké poškozené motyky.

Moje nejnovější videa

Rekapituje podcast od 6. srpna
A tady je nové video s rychlou rekapitulací 3 podcastů, které jsem včera poslouchal.
Podcasty rekaptovány:

Dramatický klub – Anglická fotbalová reprezentace Dres duben 2018 epizoda o Monice Lewinsky a epizodě července 2018 o Conan O’Brien a vévodkyně z York Fergie. Fascinující věci!

Morning Toast Podcast – Dnešní epizoda o horkých tématech včetně E! Zprávy, že pořad bude zcela zrušen (časy byly v poslední době trochu změněny, ale nyní je u konce).

Šťavnaté lopatky s Heather McDonald – rozhovor s kapitánem Sandym z pod palubě Středomoří

Více videí

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
07:26

Oh, zmínil jsem se, že mám velký výlet a měl by dělat 100 dalších věcí?! Tak jako tak. Dělám to fungovat. První svět vydává na maximum.

Dnes ráno jsem běžel Maraton Camarillo v…. Uhodli jste to Camarillo, ca.

Je severně od LA a také trochu jízdy, ale je tu ranní vyzvednutí ranního balíčku, takže jsem se nemusel vracet stejně dobře.

Umělec dříve chápal, když se ke mně při této příležitosti připojil Skinnyrunner. Věřím, že mě bude na Facebooku nepřátelství, protože jsem ji trochu tlačil na provozování tohoto závodu a také to bylo super větrné (stejně jako mě varovala před podobným závodem).

Existují pouze dvě věci, které potřebujete pochopit o této rase …

BYT.

VĚTRNÝ.

Obě ve všech čepicích, protože to křičím!

Toto je nejúžasnější program, jaký jsem kdy spustil. Běžíte pouze dva malé nadzemní průkazy a také nejsou strmé ani vysoké. (Je to přesně totéž pro celý maratón.)

To byl také většina větru, proti kterému jsem kdy narazil. Bylo to komické přesně, jak to bylo občas větrné. V jednom okamžiku se z mých rukou téměř vyrazila vodní šálek. Cítil jsem se, jako bych občas běžel na místě.

Ale prosadil jsem se. Hlavně proto, že jsem musel … Reese musel být na návštěvě v 11:30, takže jsem se nemohl plazit do cíle. Stejně jako Reese pořídil ty nejlepší závodní fotografie, takže jí dlužím …

Camarillo Marathon vystupoval ve 3:50:35

Byl to extrémně malý závod, takže nebyla velká podpora davu. Dobrovolníci vodní stanice však byli další pěkní. Stejně tak to bylo ploché. To je můj oblíbený.

Moje preferovaná melodie závodu byla nový přírůstek do mého seznamu skladeb. Náhodně jsem měl na paměti, že jsem si to přál včera v noci. SR to nikdy předtím neslyšela, protože žije pod aljašskou skálou.

SR po závodě, stejně jako Southampton FC Dres jsem narazil na vlak, protože rádi jíme svěží. Mluvili jsme přesně o tom, jak jsme s Jaredem The Train Guy velmi těsní, protože bychom se měli brzy znovu obědvat.

Pak jsem přišel dům a snědl jsem půl sklenice Nutelly. (Byla to součást vánočního a úžasného.)

Otázka: Co jste dnes měli na oběd?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Pokud byste se natáhli nebo pěnovou roli po běhu, stejně jako OC Half Marathon Recap Podcast 79

Pokud byste se natáhli nebo pěnovou roli po běhu, stejně jako OC Half Marathon Recap Podcast 79

OC Half Marathon výsledky i rekapitulace. Tipy na den závodu a také hodnocení kurzu. stejně jako pěnové válcování vs. protahování – což je b

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografieNejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky i rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Half Marathon Race Recap a také recenze. Irvine napůl bláznivý poloviční maraton běžící program a také hodnocení rasy a tipy pro

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Marathon a také poloviční maratonské výsledky a také rekapitulace. Obrázky a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

Víno a také večeřejte rekapitulace polovičního maratonského závodu

Víno a také večeřejte rekapitulace polovičního maratonského závodu

Spusťte Disney Half Marathon Race Recap. Techniky tipů na víno a Dine Half Marathon 2021 a také hodnocení 13,1 mil

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Revel Revel Run Race Series Marathon Obrovský medvědí závod rekapitulace a také seznam 10 nejlepších. nejlepší kilometry vzpěry obrovského medvěda a také běh s mým

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.