Deset chuťových pohárků

Dobrý den! Na MGP jsem běžel silného 10 milerů a spadl jen v poslední míli a půl. Vezmu to, River Plate Dres protože jsem musel jít na toaletu třikrát, než jsem dnes ráno odešel a myslel jsem si, že se otočím domů na nouzovou zastávku!

Post Run – Detoxikační šťáva Whole Foods. Dali mi další výstřel pšenice a já jsem to neochotně vzal. Nemám rád pšeničnou trávu, ale vím, že je to kouzelné, takže Australská fotbalová reprezentace Dres jsem střílel.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 5
Marathon Training Running Blog – Runte Eat Repeat. Plán tréninku 5. den.

Více videí

0 sekund 4 minut, 34 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
04:34

Pak jsem spěchal domů do kostela. Už nějakou dobu jsem nebyl v kostele a tento týden jsem měl v srdci božskou díru. Vyzkoušeli jsme nový katolický kostel (podivně Ben to vybral) a byl zabalen – pouze stabilní pokoj. Dobrá služba, ale myslím, že se musíme vrátit do druhého kostela, který jsme zjistili, že se cítilo, jako by pro nás měl potenciál, abychom si tam UNAM Pumas Dres vytvořili domov.

Otevřený dopis každému s chuťovými pohárky….

Vážení lidé Země,

Vím, že časy jsou těžké, ekonomika je špatná a my všichni nemáme peníze na to, abychom utratili 1,25 $ za hloupého baru Gronola (a to bylo v prodeji!). Ale prosím, vytvořte jednu výjimku a vyhledejte tento nový druh tmavé čokoládové ořechy a mořského baru.

Chutná to jako ozdobný kus SEE’s Candy. Ale můžete to nazvat občerstvením a předstírat, že to není lahodná vina Candy Bar Free. Nemáš zač.

Láska, Monica

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

krajka Up Irvine Half Marathon

krajka Up Irvine Half Marathon

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Orange County běží polovinu, 5k, reléové výsledky a rekapitulace. 2019 Lace Up Run Race Disc

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky a rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

Boston Marathon pondělí, ale virtuální 5k

Boston Marathon pondělí, ale virtuální 5k

Dnes jsem provozoval virtuální 5K Boston Athletic Association! A je to maraton pondělí, je to technicky 5k pondělí … ale t

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Half Marathon Race Rekapitulace a recenze. Irvine napůl bláznivá polovina maratonu běžícího kurzu a recenze závodu a návrhy pro

Proto běžím

Proto běžím

Proč běžím. Všichni máme různé důvody, proč provozujeme. Je však vynikající, že se můžeme spojit prostřednictvím běhu a sociálních médií.

OC Half Marathon výsledky a vrcholy top 13

OC Half Marathon výsledky a vrcholy top 13

Výsledky závodu OC Marathon a Half Marathon. Rekapitulace Orange County a nejlepší části běhu 13,1 mil. Slevy pro ostatní

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.