8 triků k filmové hvězdné svalové hmotě

8 triků k filmové hvězdě Muscle

Autor: Vince Delmonte, autor NO NON-SENSE MASCLE MASS Building

Přemýšleli jste někdy přesně o tom, jak se hollywoodské pip-čtverece proměňují v obrovské powerhouse na obrazovce v tom, co se zdá být otázkou měsíců? Nebo, pokud jste filmový buff jako já, možná jste nedávno přemýšleli o následujícím …

-Jak West Ham United Dres se Mark Wahlberg roztrhl stejně jako boxer „irský“ Micky Ward ve stíhači?
-Co dělá Jason Statham, aby zůstal zvednutý a zůstal ve špičkovém fyzickém stavu?
-Jak se Chris Hemsworth balíček na 20 liber svalové hmoty dostal, aby získal božské tělo, aby hrál Marvelův trhák, Thor?
-Co udělal Jason Momoa, aby zabalil na 20 liber svalové hmoty, aby nahradil Arnolda Schwartzeneggera v Conan The Barbarian Remake?
-Jak Malý balíček Taylor Lautner na 30 liber svalové hmoty a také vymyslel šest balení pro soumrak?
-Co je Manu Bennettova trik k přesvědčivému válečnímu tělu pro Spartacus?
-Jak Chris Evans vyvinul nejvíce vyhledávanější prsa v Hollywoodu, aby hrál hlavní funkci v kapitánu Americe: úplně první Avenger?
-Jak vyvinul Tom Hardy tělo z cihel pro Warrior, Bronson a nadcházející rytíř Rises?

Když jsem zkoumal tréninky, které tito herci následovali, nenašel jsem žádný typ propuštěného tréninkového protokolu nebo super elegantní výživové vzorec. Nejtypičtějším stylem tréninku byl krátký, častý a intenzivní tréninky z řady tréninkových stylů. O výživě nebylo moc zaznamenáno, ale předpokládal bych, že každé jídlo bylo proteinu i zeleninovou, se složitými uhlohydráty přizpůsobenými -aopisoval metabolismus jednotlivce i cíl. Pokud by herec nezískal váhu svalové hmoty, předpokládal bych, že do stravy byly přidány další polévkové lžíce zdravých tuků (jako ořechy i ořechové másla). Celkově jsem si všiml více lekcí, které se vztahují na většinu z nás, spíše než na menšinu. S ohledem na lekci House jsem shrnul s každým bodem:

1. Herci jsou vysoce motivováni-více milionů dolarových filmových nabídek Works Worders.

Vezměte si House Point: Umístěte něco v sázce. Připojte se k transformační soutěži. Udělejte sázku. Darujte konkrétní množství peněz organizaci, která se vám nejvíce nelíbí, pokud nedosáhnete svého cíle. Získejte nějakou krev do hry.

2. Aktéři pracují proti nedokončeným termínům. Vždy jsem kázal: „Cíle bez termínů jsou sny!“

Vezměte si House Point: Stanovte si termín a odhalte ji lidem, které nechcete zklamat.

3. Herci se mohou zotavit s rychlejšími jednotlivci s velícími úkoly nebo ti, kteří se usilují o stupeň. Herci jsou placeni, aby pochopili své linky a vypadali jako část, aby se jejich den mohlo točit kolem tréninku i stravování. Mohou také vzít pravidelnější zdřímnutí, což je klíč k transformaci. Jaký život!

Vezměte si lekci domu: Naplánujte si agresivnější tréninkové cykly během období roku, kdy je vaše práce méně stresující.

4. Mnoho herců, kteří se transformují ze sissy chlapců na superhrdiny, je poměrně tenký, přináší extrémně bitnou svalovou hmotu, na kterou se začaly a jsou požehnány rychlejšími než průměrnými metabolismus. To znamená, že mají vyšší perspektivní úpravu ve srovnání se soukromým, který má čtyři roky intenzivního školení. Pokud by měli zahájit přesně stejný program ve stejnou dobu, začátečník vzpěra vždy získá větší svalovou hmotu než pokročilý vzpěra. Novinci téměř vždy získávají dvakrát tolik svalové hmoty jako zkušení zvedáci ve stejném časovém období. K tomu dochází, protože jejich těla mají tendenci se přizpůsobovat a efektivně reagovat na zcela nový podnět, protože začínají dále od svého genetického stropu. Čím více jsou vaše svaly vyžadovány k přizpůsobení, tím více rostou. Věřte Taylor Lautner.

Vezměte si lekci domu: Neporovnávejte své výsledky s ostatními. Nechte svůj věk tréninku udržet váš vývoj v perspektivě.

5. Herci mají obvykle velkorysé 12 až 16 týdnů na rozvoj svalové hmoty i prolévání tuku. Během 16 týdnů není neobvyklé zbavit se nejméně 30 nebo více liber BUBBER, aby vytvořila iluzi, kterou získali 20 nebo více liber svalové hmoty, pokud by efektivně isdone efektivně.

Vezměte si lekci domu: Dejte si dostatek času na transformaci! Snižte mentalitu fyzické zdatnosti „zbohatnout rychlé“.

6. Většina našich superhrdinů nepoužívá Speedo, aby mohli upřednostňovat svůj trénink skupin svalové hmoty, které poskytují iluzi velikosti i síly. Například horní klavikulární oblast, jako je horní hrudník, pasti a ramena, poskytují vzhled velikosti i energie. Dalšími částmi těla, které vzrušují výdrž a důvěra, jsou bicepsy, horní část zad a roztrhaná abs. Během naší přípravy Brazilská fotbalová reprezentace Dres na soutěž by tedy měly být tyto oblasti upřednostňovány. Vzhledem k tomu, že tělo má omezenou schopnost přizpůsobit se stresu, mohou být léčebné zdroje našeho herce věnovány těmto těm těm částem znepokojení, aby se zajistilo, že v těch preferovaných bude vypadat svalnatáoblasti. Ačkoli se nejedná o vhodný dlouhodobý plán, objem by se mohl snížit ve spodním těle, aby se zřídil prospektivní pro větší hmotnost horní části těla.

Proč je tak důležité soustředit se na iluzní svaly? Přemýšlejte o výstavě fyzické zdatnosti. Plníte se někdy, proč expertní návrhy fyzické zdatnosti vypadají na pódiu (nebo na obálkách), ale když stojí vedle vás, vypadají jako poněkud typicky vypadající jednotlivec? Je to od té doby, co většina mužských vzorů fyzické zdatnosti má 31-32 palcové středy (a vyhodnocuje mezi 170-190 liber), které vytvářejí iluzi širokých ramen. Když jsem bojoval na mistrovství světa WBFF 2011, nemohl jsem se potýkat s nejlepšími konkurenty, protože mám pas 34 palců, což ztěžuje moje ramena skočit na vás. Stručně řečeno, kdybych vrhl na dalšího hollywoodského akčního hrdiny, vrhl bych soukromého s malým pasem.

Vezměte si lekci House: Věnujte období roku vašim pomalu-dostupným částem těla, abyste zvýšili symetrii těla i proporci.

7. Naši superhrdinové jsou dost štíhlé. Uvádím dostatečný, protože žádný z nich se nemůže pochlubit procentem tělesného tuku (tj. 4-5 procent), aby se stal fází. To není nutné pro roli naší filmové hvězdy. Pokračování mnohem nižší než 10 procent může vést ke ztrátě svalové hmoty, snížení výkonu a vychrtlého vzhledu. Můj význam štíhlé je 10 procent tělesného tuku. Na šest až devět procent jste roztrháni. Na pět procent nebo méně jste skartováni. Proč tedy 10 procent a ne 13 procent? Zadejte štíhlý práh, který se vztahuje na chlapa i ženy, ale pro tento příklad použijeme chlapa. Špičkový práh naznačuje, že při konkrétních hladinách tělesného tuku bude vypadat stejně. To znamená, že pokud je člověk 13-18 procent tělesného tuku, nebudete moci odlišit rozdíl. Deset procent tělesného tuku pro chlapa je nesmírně štíhlé. Osmnáct procent nebo více tuku pro chlapa je tuk. Pokud je člověk pod 10 procent tuku nebo přes 18 procent tuku, budete jasně schopni zjistit, zda je „štíhlý“ nebo „tuk“. Cokoli mezi tím je nesmírně vágní a je velmi obtížné si všimnout rozdílů. Co to pro vás znamená? Pokud opravdu chcete, aby vaše tělo vyniklo, vyžadujete, abyste se dostali z „vágní“ zóny a také vytočili 10 procent tělesného tuku. Ekvivalent 10 procent tělesného tuku u muže je asi 15 procent tuku u ženy.

Vezměte si lekci domu: Poskytněte si povolení k Real Sociedad Dres lehkému. Pokud je vaším cílem být 200 liber, ale vypadáte mnohem lépe na 190 liber, koho to zajímá?

8. Legislativa specifičnosti! Tato legislativa stanoví, že specifická povaha tréninkových tun vytváří své vlastní specifické adaptace reakce. Tréninkové tuny musí být specifické jak pro soukromé i pro požadavky své vybrané události. Stručně řečeno, tato myšlenka to v podstatě vynucuje: „Dostanete to, pro co trénujete.“ Ještě jedna metoda, která říká, je: Pokud chcete skončit jako mnohem lepší boxer, Box. Pokud chcete skončit jako mnohem lepší cyklista, cyklus. Pokud chcete vypadat spíše jako zvedák Power, trénujte jako zvedák. Pokud zkoumáte trénink Marka Wahlberga v přípravě na konkurenta, uvidíte, že jeho trenér, Bo Cleary, ho nechal dělat tříminutová kola stínového boxu, děroval rychlostní kouli, práce na podložce, přeskakování lana a rychlostní taška. Napodobujte trénink Taylor Launter AB AB, který navrhl osobní instruktor fitness Jordan Yuam a také budete dělat spoustu přímé práce AB, jako je model podivného vypadajícího fyzického kondice. Hledáte, že skončil jako další gladiátor ve Spartakusu? Připravte se na to, abyste strávili čtyři hodiny každodenním tréninkem, jako je gladiátor: pohyby zbraní, bitevní dovednosti, výcvik obvodů, sprinty a týmové hry, jako je přetahování. Je elegantní vidět přesně, jak tato skupinová trénink posiluje mentalitu smečky, což je nezbytné pro to, aby se to prošlo v brutálním Koloseu! Gladiátoři necvičí pouze velikost i sílu, ale pro agilitu, rychlost i výdrž a také pro výhru myšlení. Stručně řečeno, pokud trénujete jako gladiátor, budete vypadat jako gladiátor.

Vezměte si lekci House: Je vaše cvičení navrženo tak, aby vám pomohlo v oboru, ve kterém jste, nebo dosáhnete vzhledu, po kterém jste?

Závěr

Největší lekcí, kterou můžeme objevit, je, že herci chápou jejich konečný výsledek, ať už jde o gladiátor, boxer, superhrdina nebo tvrdý chlap. Mají krystalickou odstraňování vidění přesně toho, jak musí vypadat, cítit se stejně jako vystupovat, stejně jako jejich trénink je věnován tomuto konečnému výsledku. Zabraňují cílům vysoce a také skákat programy a také se mohou věnovat po ruce cíli, který nám připomíná prominentní citát: „Nejlepší program je ten, který sledujete.“ Nyní je na řadě.

Vince Delmonte je autorem NO nesmyslné budovy svalové hmoty: Skinny Guy Tricks to Insane Muscle Mass Gain Objevený na www.vincedelmontefitness.com se zaměřuje na mentora hubeného kluků přesně, jak rozvíjet svalovou hmotu a rychle přibírat bez drog, Supdede, SupdedeNT a trénink méně než dříve.

Pro celkový systém Non-nesystého svalového stavebního systému Vince Delmonte klikněte zde!

—————————————————————————
O autorovi:

Vince Delmonte je autorem NO nesmyslné budování svalových hmot: Skinny Guy Tricks to Insane Mass Gight Foundat Vincedelmontefitness.com se zaměřuje na mentora hubeného chlapů přesně, jak rychle rozvíjet svalovou hmotu a rychle přibírat bez drog, doplňky, stejně jako méně trénink, stejně jako trénink než dříve. Vince Delmonte, světově proslulý trenér fyzické zdatnosti, je chápán jako nejlepší profesionální „hubený chlap“ a pomáhal více hubenějším klukům a ženám porazit své svalové hmoty nepřátelské geny bez léků i doplňků. Vince je Národní šampion pro design fyzické zdatnosti, nejvyhledávanějšího trenéra fyzické zdatnosti ve své oblasti, rutinní přispěvatel do časopisu Fyzikální fitness mužů a autor světového nejvyššího programu svalového hromadného budování pro hardgainery, bez nesmyslného svalového hromadného budování. Více informací můžete získat na adrese vincedelmontefitness.com

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.