2009 Bodybuilding.com Fyzická fitness Expo – větší a také mnohem lepší než kdy jindy

The Bodybuilding.com Fyzikální fitness Expo – větší i mnohem lepší než kdy jindy

Boise, ID-8. dubna 2009-Bodybuilding.com, nejvíce navštívené kulturistiky na internetu, jakož i na místě fyzické zdatnosti, jakož Tuniská fotbalová reprezentace Dres i největší prodejce výživových doplňků, držel 8. výroční výstavu fyzické fitness ve továrně v továrně Ukažte domov v případě fyzické zdatnosti i zdraví, stejně jako v pravém módě BFE, bylo větší než kdy jindy! Úplně bezplatný vstup, zcela zdarma doplňky, stejně jako záruka noci, na kterou je třeba mít na paměti, že na akci je natočen v rekordním davu. SL Benfica Dres Pro ty, kteří neměli štěstí, aby se dostali (nebo byli uvíznut na konci nekonečné linie), zde jste zmeškali:

Pan USA, mistr mistrů, IFBB Pro, stejně jako sportovec sponzorovaný bodybuilding.com, pořádal akci s typickou světlíkem a během večera tahal nejoblíbenější hvězdy na jevišti. Mezi takové hvězdy patřily: Kim Lyons (trenér z nejvýznamnějšího poraženého); Pan World Gunter Schlierkamp (viděný ve Warner Bros. „Beerfest“); UFC-heavy-váha šampion Rashad Evans a také UFC Welterweight Thiago „Pitbull“ Alves; Pro bodybuilders „X-Man“ Toney Freeman, Trey „Fenrom“ Brewer, Hall of Famer Kevin LeVrone a Flex Lewis; 2x paní Olympia Jenny Lynn; stejně jako mnoho dalších!

Fáze bodybuilding.com byla plná online zábavy. Pro bodybuilder Marika Johansson („Vikingská královna“) odstartoval noc velkolepou představujícím rutinou, čímž se toho účastnil mnoho chlapa, aby se zahanbil. Tým konkurenčního šampiona mistrovství světa, šéfka SummerWind Skippers nastoupila na pódium a provedla akční skok. Pro bodybuilding superstar Flex Lewis předvedl svou vítěznou představující rutinu a také rozdal roční doplňky v hodnotě 115 lb, 5’10 ”mistra stále populární soutěže pana Puniverse. Abychom vyhověli trestu, došlo k výstavě Stamina, kterou provedli konkurenti šampiona Strongmana Corey St. Clair a Grant Higa.

Soutěž slečna Bikini Bodyspace udržovala dav pobaveno po celou noc, protože o titul soutěžili členové Bodyspace (sociální síť bodybuilding.com). Mluvčí bodybuilding.com Crystal Matthews a kulturista Jerome „Hollywood“ Ferguson uspořádal tuto inaugurační soutěž a také to byl blízký závod s 12 krásnými soutěžícími ve tvaru. Lacey Gale (název bodyspace: Liveandlove) vzal dům 1. umístění Trophy spolu s cenou 500 $; Laura Brooks (název bodyspace: Lcbrooks) získala cenu 2. umístění 300 $; Stejně jako Katie Horner (název bodyspace: Katiehorner) zaujal 3. místo a vyhrál 200 $. Všichni 3 vítězové dostali obrovskou kytici dlouhodobých růží od Flowers, stejně jako všichni soutěžící vzali tašky na fitness centrum House Bodybuilding.com plné dámských doplňků a nejnovější z ženských oděvů BodyBuilding.com.

Generální ředitel bodybuilding.com Ryan DeLuca využil šanci odhalit vítěze 12týdenní výzvy pro změnu pracovníka v roce 2009, kromě pracovníka roku Bodybuilding.com. Ryan Suydam prohrál 38 liber tělesného tuku, přičemž změnil dům v roce a také vyhrál výlet na expenci na panu Olympia v Las Vegas v roce 2009. Manažer lidských zdrojů Staci McCulloch vyhrál titul zasvěceného pracovníka roku, který si vzal House pamětní trofej a ceny.

Letošní mnoho inspirativních představení pocházelo od sportovce Bodybuilding.com a také z kulturisty na invalidním vozíku Nicka Scotta. Scott, původně diagnostikován jako paraplegická po tragickém automobilovém a kamionovém neštěstí v roce 1998, byl Scott v depresi a v podstatě zajištěn v životě a nechal svůj váhový balón na 300 liber. Scott se pak rozhodl ukázat svým lékařům špatně tím, že objevil znovu chodit. Nezastavil se tam však; Svou rehabilitaci vzal na další úroveň, aby skončil jako národní mistr pro kulturistiku v těžké váze v roce 2009. “Jakmile jsem začal bojovat, padl jsem jako ve sportu.” Když jsem viděl ostatní konkurenty na pódiu překonávat jejich postižení, nevím … jen jsem si to přál vzít na tuto další úroveň. Abych toho dosáhl, chtěl jsem vést příkladem, “uvedl Scott. Udělal to právě v West Ham United Dres BFE, s neuvěřitelnou rutinou pózování a také z jeho invalidního vozíku. Všichni, kteří se účastnili, chodili do domu Nicka Scotta.

Bodybuilding.com chápe, jak přesně představit show, stejně jako BFE z roku 2009 nebyla výjimkou. Poté, co se postaví i tak velké, je jedinou obtíží, se kterými se nyní vypořádají, na vrchol příštího roku. V reakci na to ředitel reklamy John Shumate řekl: „Přehlídka možná právě skončila, nicméně bodybuilding.com se již dívá na nové metody, aby byl v roce 2010 ještě větší a mnohem lepší, takže zůstaňte naladěni.“

Mnohem více informací přejděte na: bodybuilding.com

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.