4 Náznaky, že jste silnější, než věříte, že jste

Existují specifické věci, které odstraňují známky vysoké úrovně fyzické síly-jako je schopen provozovat šestiminutovou míli, bench press 275 liber nebo dělat 30 tahů, aniž by se zlomil pot.

Ale tyto známky rozhodně nejsou jedinými známkami fyzické síly, a také existuje spousta věcí, které můžete zažít ve svém každodenním životě, které naznačují, že jste zdraví a silní – i když nikdy nevstoupíte do tělocvičny . (Zjistěte přesně, jak vás práce na vaší fyzické výdrži může Olympique Lyonnais Dres také psychologicky silné.)

Pojďme se podívat na čtyři náznaky, které můžete přehlédnout, což by mohlo naznačovat, že jste silnější, než jste si domníváte, že jste.

Máte solidní přilnavost

Dokážete si otevřít nádobu na okurku bez druhé myšlenky? Nebo lidé pravidelně Anglická fotbalová reprezentace Dres komentují vaše pevné handshake? Pokud ano, pravděpodobně podzim pod „fyzicky silným“ deštníkem. “Grip Stamina je jedním z největších příznaků celkové síly těla,” uvádí Simon Byrne, trenér výživy, instruktor fyzické kondice a majitel těl fyzických fitness zdrojů Byrne. Jak stárnete, snížená výdrž rukou je spojena s řadou špatných výsledků zdraví a wellness, včetně zhoršení svalové hmoty, vyššího nebezpečí chronických stavů a/nebo zdravotního postižení, jakož i se sníženým kardiovaskulárním zdravím.

Pokud tedy v současné době nemáte žádné problémy se silou vaší držadla – a máte solidní, silnou přilnavost – považujte to za náznak, že jste pravděpodobně silnější (a zdravější!), Než si myslíte, že jste.

“Pokud se nikdy [nebo jen zřídka] nesnažíte otevřít nádobu, třepačkovou láhev nebo cokoli, co potřebuje těsné přilnavosti, pak existuje velmi velká možnost, že máte pevnou základní úroveň síly,” uvádí byrne.

Rychle se zotavujete

Jako každý jednotlivec, který se probudil den po tréninku, pociťoval a vyčerpal se, vaše tělo potřebuje čas mezi tréninkem, aby se opravilo samotné práce. Přesně však, kolik času potřebuje k opravě práce, může být zásadním příznakem fyzické síly.

Obecně platí, že mnohem více cvičíte, tím silnější se stanete, stejně jako rychleji se můžete zotavit mezi tréninky. “Pokud se dokážete rychleji zotavit z tréninku … pak to znamená, že máte silnější svaly,” uvádí Reda Elmardi, licencovaná výdrž a specialista na kondici, registrovaný dietolog a také majitel webové stránky fyzické fitness The Fitness Center Goat .

Nejste si jisti, zda jste připraveni se vypořádat s dalším tréninkem – nebo pokud požadujete ještě jeden den na zotavení? Skóre každodenní připravenosti Fitbita využívá řadu datových bodů, včetně úrovní aktivity, vzorců spánku a variability srdeční frekvence, aby zjistilo, zda je vaše tělo připraveno na trénink s vysokou intenzitou-nebo pokud by to bylo mnohem více z priority odpočinek a zotavení.

Pokud tedy zjistíte, že vaše tělo potřebuje méně a méně prostojů mezi tréninkem, přemýšlejte o tom, že vaše tělo je silnější.

Můžete se dotknout nohou

Pokud se můžete dotknout nohou bez velkého problému, může být tato všestrannost známkou síly. “Většina lidí věří o výdrž jako přesně to, jak velkou váhu může člověk zvednout, ale dalším indikátorem výdrže svalové hmoty je flexibilita,” uvádí se Byrne.

Nyní, abychom byli jasné, neexistuje přímé spojení mezi všestranností a výdrží (jinými slovy, jinými slovy, nemusí nutně naznačovat, že jste silní). Je mnohem více, že být všestranní poskytuje skvělou základní linii nebo základ pro také sílu budování.

“I když být mnohem všestrannější, nemusí vás nutně posilovat, že být všestranní absolutně vede k soukromému bytí slabší,” uvádí se společnost Byrne. “Nemůžete cvičit s celou řadou pohybu a také jste také mnohem více zranění náchylnější s těsnými svaly.”

A ačkoli ne celá všestrannost pochází z jógy, lidé, kteří dělají metodu jógy pro všestrannost, také běžně skončí sílou – díky držení různých póz a pozic pro různé délky času, což pomáhá rozvíjet sval.

Takže, pokud jste všestranná osoba – a můžete se dotknout prstů bez výzvy – může to být známkou toho, že jste fyzicky silnější, než si myslíte.

Máte energii k napájení svého dne

Každý den je třeba udělat spoustu věcí, obrovské i malé. Řekněme například, že pracujete z domova. V každém typu poskytnutého dne možná budete muset několikrát jít nahoru a také dolů po schodech, hrát si se svými mladými lidmi, strávit skvělý kus dne prací u vašeho stálého stolu, stejně jako potom běhat kolem Vaše kuchyňská oblast vaří večeři pro sebe i pro svou rodinu.

A pokud zjistíte, že můžete efektivně navigovat tyto věci – a dostat se do konce dne, aniž byste se cítili, jako by vás zasáhl náklaďák? Přemýšlejte o sobě silné.

Existuje spojení mezi fyzickým statemMina i vytrvalost. Když jste silní, máte vytrvalost (nebo vytrvalost), abyste se dostali s tímto dnem. Takže pokud se můžete dostat se všemi chůzemi, zvedáním, stojícím, mluvením, stejně jako s další fyzickou aktivitou, musíme všichni navigovat každý den a také to dokážeme, aniž byste se cítili vyčerpaní nebo navíjeli? Je to náznak vytrvalosti i výdrže – což je zase známkou fyzické síly.

Sečteno a podtrženo? Pokud máte energii k napájení mnoha dnů, aniž byste se cítili vyčerpaní, možnosti jsou silnější, než si poskytujete kreditní skóre.

Chcete být silnější? Vyzkoušejte tyto tipy

Pokud vám všechny dříve zmíněné indikace zní to pravdivé, jak již bylo uvedeno, jste pravděpodobně silnější, než si myslíte. Ale pokud je Saúdskoarabská fotbalová reprezentace Dres po jejich přečtení, věříte si: „Hmm … možná jsem opravdu méně silný, než jsem si myslel,“ neboj se! K posílení vaší síly můžete podniknout spoustu kroků, včetně:

Pracujte fyzickou zdatnost do své každodenní rutiny. Pokud chcete být silnější, vyžadujete na tom pracovat – a to naznačuje pracovní fyzickou zdatnost do vaší každodenní rutiny. Rutinní rutinní tréninky a také hledejte malé, základní metody pro zvýšení síly, flexibility a vytrvalosti mimo fitness centrum (například po schodech místo výtahu nebo pětiminutovým protahovacím přestávkám v několika bodech přes den).

Upřednostňovat spánek. Je obtížné podniknout kroky k posílení, pokud jste neustále vyčerpaní. Cíl po dobu 7 až 8 hodin špičkového spánku za noc.

Jezte mnohem více bílkovin. To, co jíte, může také hrát hlavní funkci při budování síly – a to zahrnuje stravování spousty bílkovin. „Protein je stavebním blokem hmoty svalové hmoty; Pokud vaše tělo nemá dostatečný protein, pak nemůže vyvinout svaly, “uvádí Elmardi. Při nákupu k příjmu proteinu, aby se znepokojilo integrovat mnohem více potravin bohatých na bílkoviny do vaší stravy-jako je maso, ryby, vejce a ořechy.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Nesmíte tyto informace využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Deanna Debara

Deanna Debara je spisovatelka na volné noze se sídlem v Portlandu, OR. Pokrývá velké množství wellness témat, včetně fitness, výživy, vztahů a duševního zdraví. Její práce se objevila na Grigaistickém, mužském zdraví, Rašivě, na opravě, o tom, co je skvělé vitamínem Shoppe, stejně jako další.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.