3 účesy, které vypadají skvěle zpocené

Budu upřímný, nejsem vždy soustředěný na styl, když jsem narazil do tělocvičny. Hodně dní si Manchester United Dres všechny vlasy čistím do vysokého ohonu. Ale bez ohledu na to, jaký druh vlasů elasticky používáte, je ve skutečnosti dobrý nápad svázat své kadeře na různých místech, abyste zastavili rozbití. Proto se také spoléhám na tyto tři účesy, abych udržel své zámky z cesty, když cvičím. (Bonus: I po tvrdém kardio sesh mi vlasy Olympique Lyonnais Dres stále vypadají dost dobře na to, abych spustil pochůzky nebo se setkal s kamarády pro smoothie po tréninku!)

Styl #1: Základní boční cop

Dokonce i na ta rána, když je těžké se dostat na trénink, budete mít čas na to, abyste si do tohoto ‘udělali vlasy. Je to snadné, ohromující a pracuje na mnoha délkách. Začněte rozdělením vlasů na jedné straně. Poté vytvořte francouzský cop, počínaje z vaší strany blízko čela, tkaní v pramenech, když pracujete dolů za ucho na opačné straně. Zametejte zbývající zámky ke konci copu a bezpečně elastickým pásem. Rád používám prsty, abych jemně uvolnil cop na romantický povrch.

Styl #2: Double Buns

Může to znít divně, ale je to vlastně neuvěřitelně elegantní, moderní vzhled. Jednoduše rozdělejte vlasy do dvou ohonů, jeden vysoko na hlavě a druhou vzadu (kde byste dali konvenční poníka). Potom otočte délku horního ocasu kolem základny a bezpečně s kolíky, abyste vytvořili housku. Opakujte s poníkem pod a – Voila! – jste hotovi. Tento styl byl úžasný, když byly moje vlasy kratší, a teď je to pro mě, když mám delší vrstvy.

Styl #3: Ponytail Tuck

Toto je jeden pohled, který dokáže vykonávat dvojitou povinnost – nosil jsem to na trénink v Body od Simone a já jsem ho také sportoval na červeném koberci! Jednoduše vytáhněte vlasy zpět na zátylku na krku a spojte je do nízkého Olympique Marseille Dres ohonu. Uvolněte vlasy na základně a pomocí prstu vytvořte místo za elastickým pásem na pokožce hlavy. Vezměte ocas, zvedněte jej a pak jej zastrčte do díry, kterou jste vyrobili, a protáhněte ji. Na začátku ohonu jste obecně vytvořili efekt glam twist.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace nesmíte používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Julianne Hough

Velvyslanec Fitbit Julianne Hough je tanečnicí, zpěvačka, herečka a všestranný milovník života. Je dvojnásobným tancem s Champion Stars Champion a hrála v takových filmech jako Footloose, Rock of Ages, Safe Haven a Fox Television’s Live Musical Broadcast Greaselive!, Což byl zásadní a hodnocení. Její vášeň šíří radost, lásku a laskavost. Žije v LA se svými dvěma psy, Lexi a Harley.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.