Byl jsem napaden a také jsem věřil, že to byl Rain

včera v noci byl divný. Hlavní dobrý přítel byl v nemocnici s nouzovými okolnostmi a také jsem vyjel, abych jí přinesl nějaké věci i návštěvu.

Po půlnoci jsem dostal dům i občerstvení. Vegas prosil, aby šel ven, takže jsem si myslel, že si jen přál čůrat venku (zdá se, že má krabici na odpadky, ale někdy rád chodí na přestávky v koupelně). Nechal jsem ho ven, dokončil si občerstvení a pak jsem se připravil na postel. Než jsem šel spát, zavolal jsem mu a také ho hledal, ale byl to Mia. Pravděpodobně byl na rande nebo tak něco, dochází k tomu, stejně jako jsem se nebál.
Moje nejnovější videa

Co jím za den – Runner Edition
Co jsem jedl za den. Potravinový deník od běžce, který v současné době trénuje na maraton nebo půlmaraton. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus tipy.

Více videí

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
14:26

Šel jsem spát a o několik hodin později jsem se probudil významným lijákem venku. Bylo to hlasité a znělo to, jako by to opravdu tvrdě klesalo. Ach ne!! Vegas je venku !!!

Spěchal jsem na telefonní hovor a nechal jsem ho zpět i z deště. Když jsem převrátil na terasovém světle, viděl jsem něco zvláštního …

Nepřišelo. Co?! Sprinkler mimo mou terasu byl nasměrován přímo do vzduchu 30 stop do vzduchu a sestoupil ve významném střeleckém oblouku přesně tam, kde byly moje rostliny. Proto se moje rostliny toho dne masakrovaly !! Sprinkler byl plnou silou vystřelil tuny vody a také to bylo nasměrováno přímo na mou terasu !!!

Ha! V tomto okamžiku jsem si uvědomil:

A.) Té noci ne pršelo mé rostliny

B.) K tomu došlo několikrát, stejně jako jsem si myslel, že náhodně prší přes noc přes můj dům. (Hej, nejsem meteorolog, nerozumím přesně, jak funguje déšť v jižní Kalifornii, protože tu nikdy prší, stejně jako jsem si myslel, že to bylo se mnou El Nino.)

No, to mě probudilo ve 4 hodiny ráno, stejně jako jsem se nemohl vrátit spát. Hodil jsem se a také se objevil, dokud jsem neposkytl boj a také jsem se dostal jako káva.

Nakonec jsem vyrazil na silnici na 8 mil. Byl to opravdu vynikající běh! Cítil jsem se skvěle a byl jsem opravdu šťastný.

Pak jsem provedl 21denní opravu extrémního tréninku horní části těla. Snažím se streamovací službu z plážového těla na vyžádání, protože chci integrovat nějaký výcvik výdrže v domě, ale nemám DVD přehrávač. Je to divné, že ho nemám?

Tak jako tak. Včera jsem také udělal jedno z dalších 21denních extrémních tréninků. Doposud Club America Dres se mi opravdu líbí. Budu Atletico Mineiro Dres vás publikovat podle mých myšlenek …

A teď usrkávám stimulaci a snažím se dohnat všechny věci, které jsem o víkendu zanedbával.

Otázka: Na stupnici od 1 do 10 – přesně jak jsem tragický, že jsem nepoznal, že na mě střílí sprinkler, a věřil jsem, že prší?!

1 = má to společně

10 = by nemělo být povoleno, abych si vybral vlastní život

Říkám … jeden milion.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Jeden poslední jako dopis mé kočičí Vegas…

Jeden poslední jako dopis mé kočičí Vegas…

Rozloučení s mým kočičím jménem Vegas. Fotografie i blogové příspěvky v hlavní roli mé preferované oranžové kočky, stážisty, spolubydlící i Frie

Top 5 běžících, stejně jako aktualizace života, stejně jako 5denní běh rychlejší výzvy

Top 5 běžících, stejně jako aktualizace života, stejně jako 5denní běh rychlejší výzvy

Ahoj! chyběla jsi mi! Did si dokonce všimnete, že jsem byl pryč? Ne?? Možná jsem byl unesen !! Někdo měl volat P

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Přesně jak se vám líbí, zatímco se vylepšujete. Pozitivita těla při zhubnutí nebo jít po cíli. Tipy, jak přesně jak

#2020Challenge na Instagramu @RuneatrePeat

#2020Challenge na Instagramu @RuneatrePeat

#2020Challenge na Instagramu, který sdílí vaše fotografie ve všech různých fázích pocitů během pandemie Covid19. Fu

Horší než noční můra

Horší než noční můra

Moje zkušenost s nočními hrůzami jako dospělý. Run Eat Repeat Life Aktualizace a zážitek z nočních hrůz. Zdroje

přesně jak jste to zvládli rozvodem – skutečné tipy, které mi pomohly

přesně jak jste to zvládli rozvodem – skutečné tipy, které mi pomohly

Tipy pro řešení rozvodu nebo rozchodu. přesně jak se vyrovnat se ztrátou spojení a také s nástroji, které jsem použil k pobytu Connec

Kashiwa Reysol Dres Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.